EPIPHONE Les Paul SL Sunset Yellow

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 590 Kč
Cena bez DPH 2 141 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 5 ks


Kód produktu: EPI.ENOLSYCH1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, tělo: topol, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímače: Epiphone 650SCR Ceramic Single-Coil + Epiphone 700SCT Ceramic Single-Coil, barva: Sunset Yellow

 
EPIPHONE Les Paul SL Sunset Yellow
 
Les Paul SL je elektrická kytara značky Epiphone ze stejnojmenné série, která od roku 2017 přináší tento model kytary v šesti barevných variantách za velmi dostupnou cenu. Les Paul je ikonický tvar patřící k rock and rollu už od jeho počátku, Epiphone tímto modelem pokračuje v tradici. Inovací je odlehčené topolové tělo Poplar, které je štíhlejší než klasický vintage Les Paul a usnadňuje tak držení nástroje. Kytara je osazena pro tento model tradičními dvěma single-coil snímači. Pro jejich tonální vyrovnanost, velký a jemný rozsah na středech a mírně nabroušené výšky jsou po desetiletí oblíbené u mnoha rockových kytaristů.
 
Vlastnosti
Tělo kytary je z topolového dřeva. Krk typu 1960‘s SlimTaper-D je vyroben z mahagonu, osazen je palisandrovým hmatníkem čítajícím 22 medium jumbo pražců. Hmatník má radius 14“ a menzura nástroje je 650 mm. Nultý pražec vyrobený z umělé kosti je široký 42,85 mm. O ladění se stará nastavitelná chromovaná kobylka Intonated „Wrap Around“ Stopbar Combo a chromované mechaniky Premium Covered s ladícím poměrem 14:1. Nástroj je osazen dvěma snímači. U krku je to Epiphone 650SCR Ceramic Single-Coil, u kobylky Epiphone 700SCT Ceramic Single-Coil. Ovládání se skládá z přepínače snímačů a knobů Master Tone a Master Volume. Nástroj je vyroben v barevném provedení Sunset Yellow.
 
Specifikace
•    Typ: elektrická
•    Tvar: Les Paul
•    Tělo: topol
•    Krk: mahagon, 1960‘s SlimTaper-D
•    Hmatník: palisandr
•    Menzura: 650mm
•    Počet Pražců: 22 medium jumbo
•    Nultý pražec: 42,85mm, umělá kost
•    Kobylka: Intonated „Wrap Around“ Stopbar Combo
•    Mechaniky: Premium Covered 14:1
•    Snímače:  Epiphone 650SCR (krk), Epiphone 700SCT (kobylka)
•    Ovládání: přepínání snímačů, Volume, Tone
•    Barva: Sunset Yellow
 
O značce Epiphone
Tradice výroby hudebních nástrojů pod značkou Epiphone sahá mnohem dál, než by si mnozí méně zasvěcení troufali představit. Rodinná společnost s původním sídlem v New Yorku vyráběla vynikající mandolíny, banja, kontrbasy a jazzové kytary již na přelomu 19. a 20. století. Kvalita výrobků byla na tak vysoké úrovni, že od 30. let minulého století sváděla firma tuhé obchodní boje se svým tehdy největším konkurentem, společností Gibson. V roce 1957 však manageři Gibsonu rozumně usoudili, že nemá smysl s tak silnou konkurencí bojovat a raději značku Epiphone odkoupili a vzali pod svá ochranná křídla. Od té doby představují nástroje Epiphone jakousi „juniorku“ k prestižním modelům Gibson. Využívají stejná konstrukční řešení, stejné kombinace dřev a velmi podobné, nebo i stejné komponenty jako odpovídající modely Gibson, avšak jejich výroba je více automatizována a probíhá v zemích s levnější pracovní silou. Nicméně na rozdíl od ostatních značek s přívlastkem „juniorské“, vyrábí Epiphone kytary určené nejen začínajícím hudebníkům, ale i velmi kvalitní, vysloveně profesionální nástroje, které nabízí špičkovou kvalitu, mnohdy za velmi atraktivní cenu. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu EPIPHONE Les Paul SL Sunset Yellow zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.