ENGL Delay

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 190 Kč
Cena bez DPH 2 636 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: ENG.HN163322
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - delay, ovládání: Level / Repeat / Delay Time / x2/x1, true bypass

 
ENGL Delay
 
DM 60 od firmy Engl je kytarový efekt typu delay. Jedná se o cenově dostupnější delay se snažším ovládáním, který společnost Engl nabízí. Zajímavým prvkem DM 60 je přepínač X1/X2, kterým lze dosáhnout zpoždění až 640 ms. Design efektu je navržen ve zlatočerném provedení, zachovávající klasický a elegantní vzhled. To vše je uloženo v kvalitním a bytelném šasi.
 
Vlastnosti
Na předním panelu efektu jsou umístěny potenciometry Level, Repeat, D. Time a přepínač X1/X2. Právě tento přepínač dělá Engl DM 60 odlišným od jiných efektů své kategorie. V módu X1 lze nastavit zpoždění v rozsahu 20-320 ms. Režim X2 nabízí rozsah 40-640 ms. Finální mix efektu, počet opakování a přesný časový interval delaye lze pak nastavit pomoci již zmíněných ovladačů. Efekt lze napájet pomocí adaptéru, či 9V baterie.
 
Specifikace
•    Typ efektu: delay
•    Ovládání: level, repeat, d. time
•    True Bypass: ne
•    Vstupy: 1x mono
•    Výstupy: 1x mono
•    Napájení: 9V adaptér, 9V baterie
•    Adaptér součástí: ne
 
O značce Engl 
Společnost Engl byla založena v německém Bavorsku v roce 1983. Její doménou jsou kytarové aparáty navržené zejména pro hráče tvrdších stylů. Odpovídá tomu i seznam firemních hráčů, který zahrnuje ikony rockové a metalové scény z legendárních kapel jako jsou Deep Purple, Kiss, Megadeth, Judas Priest, Accept a mnoho dalších. Světové renomé získala společnost po spolupráci s Ritchiem Blackmorem, kterému postavila signovaný aparát E650 – Ritchie Blackmore ho používá od roku 1995 dodnes. Kromě zesilovačů s tvrdým a výrazným zkreslením a také s mnoha nadstandardními funkcemi zahrnuje produktové portfolio Englu i řadu příslušenství a kytarových efektů. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ENGL Delay zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.