ELECTRO HARMONIX Tone Tattoo

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 890 Kč
Cena bez DPH 4 868 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: EHX.TATTOO
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Analogový kytarový multiefekt, kombinace efektů Metal Muff / Neo Clone / Memory Toy (distortion / chorus / delay), využití samostatně i v kombinaci, adaptér součástí balení

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty. Jejich výjimečnost spočívá v několika faktorech. Efekty Electro-Harmonix produkují velmi kvalitní, precizně zpracovaný, příjemný zvuk a zachovávají původní kvalitu zvuku nástroje, k čemuž přispívá také funkce True Bypass, jíž disponuje značné množství efektů Electro-Harmonix. Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují ovšem také obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Při extrémním nastavení je možné dosáhnout mimořádně pestrých a originálních zvukových palet. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco naprosto výjimečného, je jejich robustnost a nekompromisní vintage vzhled.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone, často používaný také ve spojení s jiným nástrojem než kytarou, na svých nahrávkách ho takto využil například skladatel a klávesista Jean-Michel Jarre.
Mezi další slavné efekty firmy Electro-Harmonix dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man, flanger Electric Mistress nebo sampler Instant Replay.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako jsou loopery a syntezátory, tak další praktické a tradiční pedály a efekty jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Od poloviny 90. let patří do sortimentu firmy také široká paleta velmi kvalitních lamp do kytarových zesilovačů.
Výrobky Electro-Harmonix jsou v současnosti používány obrovským množstvím hudebníků napříč všemi hudebnímy žánry. Nalezneme je ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Analogový pedál Tone Tattoo představuje historicky první plnokrevný multiefekt firmy Electro-Harmonix. Nabízí kombinaci tří z nejčastěji používaných kytarových efektů: distortion, chorus a delay.
Jedná se vlastně o spojení tří oblíbených efektů Electro Harmonix – zkreslovacího pedálu Metal Muff, chorusu Neo Clone a delaye Memory Toy.
Všechny sekce jsou na sobě naprosto nezávislé, každá disponuje vlastní sadou ovladačů. Každou sekci lze používat samostatně či v kombinaci s ostatními. Pořadí jednotlivých sekcí v signálovém řetězci je následující: Metal Muff – Neo Clone – Memory Toy.
V podobě analogového multiefektu Tone Tattoo máte možnost získat kombinaci kytarových efektů ve formátu, který výrazně šetří místo v pedalboardu.
Pedál nelze napájet bateriemi, adaptér je součástí balení.

Sekce Metal Muff
Efekt Metal Muff je výsledkem snahy firmy Electro-Harmonix vyrobit flexibilní metalový pedál.
• Drive – úroveň zkreslení.
• Bass – aktivní ovladač basových frekvencí. Zvýraznění či potlačení basů o 18,5 dB.
• Treble – aktivní ovladač výškových frekvencí. Posílení či potlačení výšek o 20 dB.
• přepínač Scoop – dva režimy potlačení středových frekvencí. V režimu Lo dochází k jemnému až střednímu potlačení středů o 7,5 dB. Po přepnutí do režimu Hi dojde k výraznějšímu omezení středů o 11 dB.
• přepínač Gate + potenciometr Gate Threshold – aktivace praktické šumové brány a nastavení její citlivosti.
• Volume – celková hlasitost sekce Metal Muff

Sekce Neo Clone
Chorus Neo Clone představuje moderní praktickou a skladnější variantu legendárního pedálu Small Clone, jenž svým užíváním proslavil mimo jiné i Kurt Cobain.
• Rate – rychlost kmitání chorusu.
• přepínač Depth – hloubka vlnění chorusu.

Sekce Memory Toy
Sekce Memory Toy nabízí analogový delay v celkovém rozpětí 30ms – 550ms
• Delay – délka zpoždění.
• Feedback – počet opakování zpožděného signálu.
• Blend – poměr původního kytarového signálu a zpožděného signálu na výstupu.
• Gain – úroveň kytarového signálu na vstupu efektu.

Základní vlastnosti
• Analogový kytarový multiefekt
• První multiefekt firmy Electro-Harmonix
• Nezávislé efektové sekce: distortion, chorus, delay
• Kombinace tří oblíbených efektů Electro-Harmonix: Metal Muff, Neo Clone, Memory Toy
• Použití samostatně či v kombinaci
• Pořadí sekcí v efektovém řetězci: distortion – chorus – delay
• Praktický formát, skladné šasi
• Napájení: adaptér, je součástí balení
• Buffered bypass
• Konektory: Input Jack, Output Jack, vstup pro adaptér
• Bytelné kovové šasi

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Tone Tattoo zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.