ELECTRO HARMONIX Stereo Polyphase

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 990 Kč
Cena bez DPH 3 298 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-33%
Doporučená s DPH 5 990 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: EHX.STEREO_POLYPHASE
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Stereo Phase Shifter/Envelope Follower. Ovládání: Mode (režimy ENV, LFO, EXP), Gain, Rate, Start, Stop, Feedback, přepínač vlnové křivky a rychlosti odezvy na dynamiku hry. Phase shifting prostřednictvím optočlenů. Adaptér součástí balení. True Bypass. (originál made in USA)

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty. Jejich výjimečnost spočívá v několika faktorech. Efekty Electro-Harmonix produkují velmi kvalitní, precizně zpracovaný, příjemný zvuk a zachovávají původní kvalitu zvuku nástroje, k čemuž přispívá také funkce True Bypass, jíž disponuje značné množství efektů Electro-Harmonix. Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují ovšem také obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Při extrémním nastavení je možné dosáhnout mimořádně pestrých a originálních zvukových palet. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco naprosto výjimečného, je jejich robustnost a nekompromisní vintage vzhled.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone, často používaný také ve spojení s jiným nástrojem než kytarou, na svých nahrávkách ho takto využil například skladatel a klávesista Jean-Michel Jarre.
Mezi další slavné efekty firmy Electro-Harmonix dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man, flanger Electric Mistress nebo sampler Instant Replay.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako jsou loopery a syntezátory, tak další praktické a tradiční pedály a efekty jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Od poloviny 90. let patří do sortimentu firmy také široká paleta velmi kvalitních lamp do kytarových zesilovačů.
Výrobky Electro-Harmonix jsou v současnosti používány obrovským množstvím hudebníků napříč všemi hudebnímy žánry. Nalezneme je ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Pedál Stereo Polyphase je jedním z nejkomplexněji pojatých phase shifterů. Funguje na bázi optočlenů, díky kterým produkuje jemný a přitom plný, „vodnatý“ phase shift efekt.
Nabízí tři režimy nastavení: v režimu ENV je efekt phase shifteru ovládán pomocí envelope followeru, zásadní vliv na výsledný charakter zvuku efektu má tedy úroveň kytarového signálu na vstupu pedálu a dynamika úhozu do strun. V tomto režimu je také možné nastavit rychlost odezvy efektu na vaši hru.
Režim LFO nabízí možnost ovládání phase shifteru pomocí nízkofrekvenčního oscilátoru, který na bázi posunu nízkých frekvencí v signálu umožňuje vytváření zajímavě pulsujících rytmů phaseru, ale také velmi širokých chvějících se zvukových pásem. V tomto režimu lze také dvoupolohovým přepínačem nastavit tvar vlnové křivky phaseru, ovladač Rate dále umožňuje nastavení rychlosti průběhu efektu.
V režimu EXP je možné ovládat průběh efektu pomocí připojeného expression pedálu (ten není součástí balení).
Charakter zvuku phaseru je také možné zásadně ovlivnit pomocí ovladačů Start a Stop, jež umožňují nastavení rozsahu fázové modulace, tedy začátku a konce fázové křivky. Potenciometr Feedback ovlivňuje zřetelnost a ostrost výsledného phase shift efektu.
Pedál je možné zapojit do sterea.
Stereo Polyphase lze využít ve spojení s různými hudebními nástroji.
Součástí balení je adaptér 24VDC/100mA, pedál nelze napájet bateriemi.

• Stereo Phase Shifter/Envelope Follower
• Komplexně pojatý phaser
• Phase shift efekt na bázi optočlenů
• Možnost připojení expression pedálu (není součástí balení)
• True Bypass
• Napájení: adaptér 24VDC/100mA - je součástí balení, pedál nelze napájet bateriemi
• Bytelné kovové šasi
• Made in USA

Ovládání:
• Mode (režimy ENV, LFO, EXP)
• Gain (citlivost pedálu v režimu ENV)
• Rate (rychlost průběhu efektu v režimu LFO)
• Start (nastavení začátku fázové křivky)
• Stop (nastavení konce fázové křivky)
• Feedback (zřetelnost a ostrost phaseru)
• přepínač tvaru vlnové křivky (v režimu LFO) a rychlosti odezvy na dynamiku hry (v režimu ENV)

Konektory:
• 6,3mm Input Jack (impedance 380 kOhm)
• 6,3mm Main Output Jack (impedance 250 Ohm)
• 6,3mm Stereo Output Jack (impedance 250 Ohm)
• vstup pro adaptér
• 6,3mm stereo vstup pro expression pedál

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Stereo Polyphase zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.