ELECTRO HARMONIX Soul Preacher

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 860 Kč
Cena bez DPH 1 537 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-15%
Doporučená s DPH 2 190 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: EHX.SOULPREACHER
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Compressor/Sustainer, Ovládání: Volume, Sustain. True Bypass. (originál made in USA)

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty. Jejich výjimečnost spočívá v několika faktorech. Efekty Electro-Harmonix produkují velmi kvalitní, precizně zpracovaný, příjemný zvuk a zachovávají původní kvalitu zvuku nástroje, k čemuž přispívá také funkce True Bypass, jíž disponuje značné množství efektů Electro-Harmonix. Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují ovšem také obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Při extrémním nastavení je možné dosáhnout mimořádně pestrých a originálních zvukových palet. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco naprosto výjimečného, je jejich robustnost a nekompromisní vintage vzhled.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone, často používaný také ve spojení s jiným nástrojem než kytarou, na svých nahrávkách ho takto využil například skladatel a klávesista Jean-Michel Jarre.
Mezi další slavné efekty firmy Electro-Harmonix dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man, flanger Electric Mistress nebo sampler Instant Replay.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako jsou loopery a syntezátory, tak další praktické a tradiční pedály a efekty jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Od poloviny 90. let patří do sortimentu firmy také široká paleta velmi kvalitních lamp do kytarových zesilovačů.
Výrobky Electro-Harmonix jsou v současnosti používány obrovským množstvím hudebníků napříč všemi hudebnímy žánry. Nalezneme je ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Pedál Nano Soul Preacher je compressor/sustainer umožňující obohacení dynamiky vaší hry – od jemného dobarvení zvuku až po jeho extrémní úpravy. Efekt compressoru funguje na bázi vyrovnávání úrovně signálu dynamicky různě zahraných tónů. Compressor zároveň prodlužuje jejich sustain.
Dvojice jednoduchých potenciometrů, jimiž lze nastavit úroveň výstupního signálu a jeho lehkého zkreslení Volume a míru efektu compressoru Sustain, je doplněna o třípolohový přepínač Attack, pomocí kterého je možné volit moment nástupu efektu od chvíle, kdy je zahrán daný tón (režimy Fast , Med a Slow).
Rozptyl vstupní citlivosti compressoru Nano Soul Preacher je 50mV – 2V, což z něj činí pedál využitelný ve spojení s většinou pasivních i aktivních kytarových snímačů. Pedál produkuje lehké zkreslení, jeho úroveň závisí na typu snímače, např. signál z humbuckerů bude více zkreslený než signál singlový.
Díky novému obvodu zabudovanému v compressoru Nano Soul Preacher je možné při použití tohoto pedálu získat i při vysokých hodnotách nastavení maximální možný sustain bez dramatického nárůstu brumu, jak tomu je často u jiných compressorů. Efekt je schopen redukce signálu až o 40dB a jeho obohacení až o 46dB.

• Compressor/Sustainer
• True Bypass
• Vhodný pro většinu pasivních i aktivních snímačů
• Maximální sustain bez dramatického nárůstu brumu
• Rozptyl vstupní citlivosti: 50mV – 2V
• Maximální redukce signálu: 40dB
• Maximální nárůst signálu: 46dB
• Napájení: alkalická nebo lithiová 9V baterie, adaptér 9,6VDC/200mA, nejlépe typ US96DC-200BI (není součástí balení)
• Konektory: Input Jack, Ouput Jack, vstup pro adaptér
• Bytelné kovové šasi
• Made in USA

Ovládání:
• Volume (úroveň signálu na výstupu, zkreslení)
• Sustain (míra efektu compressoru)
• Attack (moment nástupu efektu) – režimy Fast , Med a Slow

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Soul Preacher zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.