ELECTRO HARMONIX Soul Food

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 2 290 Kč
Cena bez DPH 1 893 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: EHX.SOULFOOD
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - overdrive, interpretace kultovního pedálu Klon Centaur, transparentní zkreslení, obrovská dynamická citlivost, boost až šťavnatý overdrive, ovládání: Drive / Vol / Treble, true bypass / buffered bypass, skladné šasi

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární.
Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco výjimečnou záležitost, je jejich dotažený design.

Overdrive Soul Food představuje interpretaci kultovního pedálu Klon Centaur oblíbeného mezi kytarovými fajnšmekry a zvukovými puristy. Pedál Soul Food nabízí obdobně transparentní zkreslení s neuvěřitelnou dynamickou odezvou.
Jeho konstrukce umožňuje dosažení vysokého headroomu, tedy vysoké úrovně zesílení, při které až začíná docházet ke zkreslení. Pedál lze tedy využít nejen k dosažení šťavnatého čitelného overdrivu, ale také jako velmi účinný booster ke zvýraznění čistého zvuku či k vybuzení zkreslení u zesilovače.
Z továrny je pedál nastaven tak, aby v okamžiku svého vypnutí fungoval v režimu true bypass. Je však možné pedál v případě potřeby přepnout do režimu buffered bypass, kdy je výstupní signál posílen integrovaným preampem a je tak umožněno vyrovnání jeho ztrát např. v dlouhých efektových řetězcích.
Oproti své slavné předloze disponuje Soul Food další nezanedbatelnou devizou: maximálně výhodným poměrem cena / výkon. Nemusíte tedy být slavnou rock star, abyste mohli mít kvalitní sound!

• Overdrive
• Interpretace kultovního pedálu Klon Centaur
• Transparentní overdrive
• Obrovská dynamická citlivost
• Vysoký headroom
• Zvýraznění čistého zvuku až šťavnatý overdrive
• Výhodný poměr cena / výkon
• Skladné šasi
• Přepínatelné režimy True Bypass / Buffered Bypass
• Napájení: 9V baterie, adaptér (není součástí balení)
• Konektory: Input Jack (impedance 1 MOhm), Output Jack (impedance 650 Ohm), vstup pro adaptér

Ovládání
• Drive – úroveň vybuzení a zkreslení
• Vol – celková hlasitost
• Treble – frekvenční charakter

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Soul Food zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.