ELECTRO HARMONIX Pan Pedal

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 790 Kč
Cena bez DPH 1 479 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: EHX.PANPED
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt – „pan“ pedál, série: Next Step Effects, precizní regulace pohybu signálů ve stereu, různé možnosti využití (pan / blend / mono i stereo pedál), inovativní design bez potenciometrů a pohyblivých částí

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty.
Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco výjimečnou záležitost, je jejich dotažený design.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff , pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone. Mezi další slavné efekty dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man nebo flanger Electric Mistress.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako loopery a syntezátory, tak další pedály, jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Výrobky Electro-Harmonix nalezneme např. ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Revolučně koncipovaný Pan Pedal náleží do inovativní série Next Step Effects firmy Electro Harmonix.
Umožňuje velmi precizní a dynamickou regulaci pohybu vašeho signálu ve stereu.
Je možné jej využít několika různými způsoby. Jeho pomocí lze rozbočit a kontrolovat pohyb jednoho vstupního signálu ve stereu, smíchat a regulovat poměr dvou vstupních signálů na jednom výstupu a je možné jej využít též jako standardní stereo či mono volume pedál.
Pedál též nabízí řešení množství problémů spjatých s efekty vybavenými tradiční konstrukcí. Díky své inovativní koncepci nedisponuje žádnými pohyblivými částmi, ke změnám hlasitosti nedochází na bázi potenciometru či optočlenu.
Šasi pedálu má tvar umožňující pohyb pedálu jako jednoho celku. Odpadá tedy riziko únavy materiálu, zanesení potenciometru prachem, špatně fungující footswitch apod.
Přepínač Calibrate na pravé straně pedálu umožňuje jeho kalibraci v závislosti na typu povrchu, na kterém je efekt aktuálně používán.
Pan Pedal lze po vzoru tradičních wah pedálů aktivovat nahnutím jeho šasi úplně dopředu, jeho zapnutí je signalizováno rozsvícením loga Electro-Harmonix a nápisu “Pan” na horní straně pedálu.

• “Pan“ pedál
• Série: Next Step Effects
• Precizní a dynamická regulace pohybu signálů ve stereu
• Revoluční konstrukce bez pohyblivých částí
• Speciálně tvarované šasi – pohyb pedálu jako celku
• Eliminace problémů, jako je potenciometr zanesený prachem, nefunkční foostwitch apod.
• přepínač Calibrate – kalibrace pedálu
• Napájení: 9V baterie, adaptér (není součástí balení)
• Buffered bypass
• Bytelné kovové šasi

Možnosti využití
• rozbočení a kontrola pohybu jednoho vstupního signálu ve stereu
• smíchání a regulace poměru dvou vstupních signálů na jednom výstupu
• stereo volume pedál
• mono volume pedál

Konektory
• 2x 6,3mm Input Jack (Mono/Left, Right)
• 2x 6,3mm Output Jack (Mono/Left, Right)
• vstup pro adaptér

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Pan Pedal zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.