ELECTRO HARMONIX Micro Pog

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 5 690 Kč
Cena bez DPH 4 702 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-3%
Doporučená s DPH 5 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: EHX.MICROPOG
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Polyfonický generátor oktáv. Zjednodušená a méně rozměrná verze úspěšného pedálu Pog. Vhodné pro hraní jednotlivých tónů i pro akordovou hru. Ovládání: Dry, Sub Octave, Octave Up. Napaječ součástí balení. Bypass Buffer. (originál made in USA)

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty. Jejich výjimečnost spočívá v několika faktorech. Efekty Electro-Harmonix produkují velmi kvalitní, precizně zpracovaný, příjemný zvuk a zachovávají původní kvalitu zvuku nástroje, k čemuž přispívá také funkce True Bypass, jíž disponuje značné množství efektů Electro-Harmonix. Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují ovšem také obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Při extrémním nastavení je možné dosáhnout mimořádně pestrých a originálních zvukových palet. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco naprosto výjimečného, je jejich robustnost a nekompromisní vintage vzhled.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone, často používaný také ve spojení s jiným nástrojem než kytarou, na svých nahrávkách ho takto využil například skladatel a klávesista Jean-Michel Jarre.
Mezi další slavné efekty firmy Electro-Harmonix dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man, flanger Electric Mistress nebo sampler Instant Replay.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako jsou loopery a syntezátory, tak další praktické a tradiční pedály a efekty jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Od poloviny 90. let patří do sortimentu firmy také široká paleta velmi kvalitních lamp do kytarových zesilovačů.
Výrobky Electro-Harmonix jsou v současnosti používány obrovským množstvím hudebníků napříč všemi hudebnímy žánry. Nalezneme je ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Polyfonický generátor oktáv Micro Pog je zjednodušenou variantou oblíbeného oktávového generátoru Pog, který také naleznete v naší nabídce. Pedál Micro Pog funguje na bázi obohacování původního signálu o jednu spodní a jednu horní oktávu.
Je takto možné vytvořit jak efekt 12-strunné nebo 18-strunné kytary, tak hutný zvuk basové kytary nebo dokonce zvuk varhan. Ve spojení s baskytarou se dá docílit efektu 8-strunné nebo i 16-strunné basové kytary. Tento pedál lze využít pro hraní jednotlivých tónů i pro akordovou hru.
Ovládání je velmi jednoduché. Pomocí potenciometrů Dry (původní signál), Sub Octave (spodní oktáva) a Octave Up (horní oktáva) je možné nastavit poměr původního kytarového signálu a přidávaných oktáv ve výsledném zvuku.
Pedál je vhodný pro využití s různými hudebními nástroji i se zpěvem.
Součástí balení je adaptér 9,6VDC/200mA, pedál nelze napájet bateriemi.

Buffer
V případě, že je efekt vypnut, je výstup pedálu spojen se vstupem prostřednictvím bufferu. Buffer je jednoduchý předzesilovač, je součástí ve velkého množství kytarových efektů. Byl vyvinutý v 70. letech 20. století z důvodu chronických problémů se ztrátami signálu a hlasitým provozem spínacího režimu dnes označovaného jako True Bypass. Buffer se aktivuje při vypnutí efektu. Je koncipován tak, aby vyrovnával ztráty kytarového signálu v důsledku nízkých impedancí na vstupech efektů a konektorech footswitchů starších efektů, dlouhých kabelů a efektových řetězců. Svým provozem zajišťuje, že nedochází k žádným ztrátám frekvencí kytarového signálu, vyrovnává hlasitost efektovaného a čistého signálu a má velmi dlouhou životnost a tichý chod – narozdíl od režimu True Bypass, který o sobě dával často vědět velkým lupnutím při zapnutí nebo vypnutí efektu.

• Polyfonický generátor oktáv
• Zjednodušená varianta úspěšného pedálu Pog
• Efekt 12-strunné/18-strunné kytary, baskytary, 8-strunné/16-strunné baskytary, varhan
• Využití pro hraní jednotlivých tónů i pro akordovou hru
• Přidávané oktávy: 1 nahoru, 1 dolů
• Možnost využití s různými nástroji i zpěvem
• Napájení: adaptér 9,6VDC/200mA - je součástí balení, pedál nelze napájet bateriemi
• Buffer v režimu Bypass
• Bytelné kovové šasi
• Vintage vzhled
• Made in USA

Ovládání:
• Dry (úroveň původního signálu na výstupu)
• Sub Octave (úroveň přidané spodní oktávy)
• Octave Up (úroveň přidané první horní oktávy)

Konektory:
• 6,3mm Input Jack (impedance 2 MOhm)
• 6,3mm Effect Output Jack (impedance 250 Ohm)
• 6,3mm Dry Output Jack (původní kytarový signál prošlý bufferem – viz výše, impedance 250 Ohm)
• vstup pro adaptér

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX Micro Pog zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.