ELECTRO HARMONIX East River Drive

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 690 Kč
Cena bez DPH 1 397 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-11%
Doporučená s DPH 1 890 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: EHX.EASTRIVER
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - overdrive, klasické zkreslení, jemný crunch až drsný overdrive, zachování charakteru nástroje i stylu hry, čip JRC4558, ovládání: Drive / Volume / Tone, true bypass, skladné šasi

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty.
Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco výjimečnou záležitost, je jejich dotažený design.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff , pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone. Mezi další slavné efekty dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man nebo flanger Electric Mistress.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako loopery a syntezátory, tak další pedály, jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Výrobky Electro-Harmonix nalezneme např. ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Overdrive pedál East River Drive nabízí klasické zkreslení v rozsahu od jemného crunche po drsný overdrive. Při jakémkoli nastavení East River Drive zachovává charakter zvuku nástroje i vašeho stylu hry.
V útrobách pedálu se nachází čip JRC4558, jenž je klíčový např. pro zvuk legendárního pedálu Tube Screamer, kterým je East River Drive do značné míry inspirován.
Pedál lze použít jak k vybuzení zkreslení u čistého kanálu, tak k patřičnému zhutnění již zkresleného zvuku za účelem hraní sólových ploch.
Mezi další přednosti pedálu patří systém true bypass, skladné šasi a velmi příznivý poměr cena / výkon.

• Overdrive
• Klasické zkreslení v rozsahu od jemného crunche po drsný overdrive
• Zachování charakteru zvuku nástroje i stylu hry
• Dynamická citlivost
• Čip JRC4558 – inspirace pedály typu Tube Screamer
• True bypass
• Skladné šasi
• Ovládání: Drive (úroveň zkreslení), Vol (výstupní hlasitost), Tone (frekvenční charakter)
• Napájení: 9V baterie, adaptér (není součástí balení)
• Konektory: Input Jack (impedance 375 kOhm), Output Jack (impedance 250 Ohm), vstup pro adaptér

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ELECTRO HARMONIX East River Drive zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.