DIGITECH Dirty Robot

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 290 Kč
Cena bez DPH 2 719 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: DD_.DD DIRTY ROBOT
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový efekt - syntezátor, dva režimy, stereo, ovládání: Mix / Modulation / Drift / Start / Stop / Sensitivity / Time, true bypass

 
DIGITECH Dirty Robot
 
Digitech Dirty Robot je stereo syntezátorový emulátor v kompaktním krabičkovém balení, určený pro kytaru a baskytaru. Sofistikovanější nástupce populárního Synth Wahu navíc disponuje modulací, dvěma režimy syntézy, možností zapojení v tzv. true stereo modu a vibratem s funkcí momentary. Jedná se o velmi kvalitní a věrnou emulací starších analogových syntezátorů s muzikálním, plným a hřejivým zvukem. Díky bohatému ovládání nabízí širokou paletu efektů od jemných vln, přes vocoder, talk box až k extrémnějším rejstříkům s přidanou modulací.
 
Vlastnosti
K ovládání slouží sedm potenciometrů (jeden klasický a tři duální). Drift je určen pro plynulý pohyb mezi trojicí vln s charaktery Sub, Octave a Square. Knobem Sens/Time lze nastavit citlivost odezvy a její délku. Start/Stop slouží k nastavení frekvenčního rozmezí vlny a Mix/Mod určuje poměr efektu a čistého signálu a přidává do zvuku chorus. Dvoupolohovým páčkovým přepínačem lze volit mezi klasickou obálkovou filtrací V1 a vokálním modem V2. Multifunkční nášlapný footswitch s tichým chodem aktivuje efekt v režimu true bypass a při delším stlačení funguje také jako momentary spínač, který zapíná vibrato a plní tak funkci modulačního klávesového kolečka.
 
Specifikace
• Kytarový efekt: syntezátor
• Dva režimy syntézy
• Ovládání: Mix, Modulation, Drift, Start, Stop, Sensitivity, Time 
• True bypass 
• Vstupy: 2x mono jack
• Výstupy: 2x mono jack
• Spotřeba: 75mA
• Napájení: 9VCD, 1,3 A adaptér (není součástí balení)
• Příslušenství: Stomplock, suchý zip
• Rozměry: 18 x 6,7 x 5 cm
• Hmotnost: 453 g
 
O značce Digitech
Společnost DigiTech vznikla v roce 1984. V období, kdy se v hudbě naplno začala uplatňovat digitalizace se DigiTech stal jedním z průkopníků tohoto fenoménu. Jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců vybavení pro kytaristy a baskytaristy představil množství inovací, zkreslovacích a modulačních pedálů či nástrojových předzesilovačů. Přelomovou událostí pro kytarový svět se v roce 1989 stalo představení efektu Whammy. Tento kultovní a nezaměnitelný pedál, či jeho novější evoluce, se následně stal nedílnou součástí pedalboardů tisíců kytaristů po celém světě. Patří k nim i taková hvězdná jména, jako Steve Vai, Joe Satriani, Jimmy Page, Tom Morello nebo Noel Gallagher. U DigiTechu platí jedna zásadní věc – kytaroví nadšenci vymýšlejí a vyrábějí vybavení pro další kytarové nadšence.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:






Hledat ukázky a videa produktu DIGITECH Dirty Robot zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.