DIGITECH Bass Whammy

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 290 Kč
Cena bez DPH 3 545 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: DD_.DD BASS WHAMMY
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Baskytarový efekt – pitch shifter / harmonizér, nejnovější generace polyfonie a detekce výšky tónu optimalizovaná pro basu, celkem 21 efektů, režimy: Harmony / Whammy / Detune, 2 módy pitch shiftingu: Classic / Chords, expression pedál, MIDI, True Bypass, adaptér součástí balení

 
DIGITECH Bass Whammy
 
Pedál Digitech Whammy Bass je inkarnací legendárního pitch-shifteru Whammy WH-1. Vzhledově se jedná o téměř totožný model a od své předlohy se liší pouze barevným provedením a určením pro baskytary. Kromě toho je však svými vlastnostmi rozšířen o mnoho praktických vylepšení. Digitech Whammy se řadí mezi jedny z nejunikátnějších a nejžádanějších efektů, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Hledají-li hráči způsob, jakým „okořenit“ hudební výraz, tento pedál nabízí ideální řešení.
 
Vlastnosti
Whammy Bass nabízí tři základní režimy – Whammy, Harmony a Detune. V režimu Whammy jsou k dispozici dva základní módy – Classic, který je uzpůsoben k ohýbání jednoho tónu a mód Chords pro ohyb celých akordů, a to až o dvě oktávy výše nebo o jednu oktávu níže. Výjimkou je pak varianta nazvaná Dive Bomb, díky níž lze dosáhnout zdvihu či snížení až o tři oktávy. Režim Harmony přidává k původnímu tónu různé intervaly, mezi kterými je možné volně přecházet. Poslední režim Detune ozvláštňuje hru o jemné až velmi znatelné rozladění hraných tónů. Pedál disponuje režimem True Bypass a přehled o aktivovaných presetech zajišťuje 21 LED diod.
 
Specifikace
•    Pitch shifter, Harmonizér
•    Počet efektů celkem: 21
•    Režimy: Whammy (Classic, Chords), Harmony, Detune
•    Vzorkovací frekvence: 44,1 kHz
•    Napájení: 9V DC adaptér (není součástí balení)
•    True Bypass
•    MIDI vstup
•    21 LED diod
 
O značce DigiTech
Společnost DigiTech vznikla v roce 1984. V období, kdy se v hudbě naplno začala uplatňovat digitalizace, se DigiTech stal jedním z průkopníků tohoto fenoménu. Jako jeden z nejvýznamnějších světových výrobců vybavení pro kytaristy a baskytaristy představil množství inovací, zkreslovacích a modulačních pedálů či nástrojových předzesilovačů. Přelomovou událostí pro kytarový svět se v roce 1989 stalo představení efektu Whammy. Tento kultovní a nezaměnitelný pedál, či jeho novější evoluce, se následně stal nedílnou součástí pedalboardů tisíců kytaristů po celém světě. Patří k nim i taková hvězdná jména, jako Steve Vai, Joe Satriani, Jimmy Page, Tom Morello nebo Noel Gallagher. U DigiTechu platí jedna zásadní věc – kytaroví nadšenci vymýšlejí a vyrábějí vybavení pro další kytarové nadšence.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu DIGITECH Bass Whammy zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.