DBX DRIVERACK PA2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 10 295 Kč
Cena bez DPH 8 508 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-24%
Doporučená s DPH 13 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: DX_.DD PA2
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

dbx DRIVERACK PA2 Procesor pro optimalizaci zvuku a speaker management s Mobile Control

 
DBX DRIVERACK PA2
 
DBX DRIVERACK PA2 je procesor určený pro řízení a ochranu reproboxů. Je vhodný pro jakýkoliv ozvučovací systém. Disponuje dvěma symetrickými vstupy a šesti symetrickými výstupy, které dovolují provoz v několika konfiguracích (full range, 2x2, 2x3). Součástí výbavy je vstup sloužící k připojení měřícího mikrofonu, USB a ethernet konektory pro dálkové ovládání pomocí počítače (Windows / Mac) a mobilního zařízení (Android / iOS). Přístroj je určený pro zabudování do racku, po instalaci zabere jednu výškovou jednotku (1U).
 
Vlastnosti
DRIVERACK PA2 nabízí pro úpravu signálu několik DSP bloků. Na vstupech lze využít kompresor, eliminátor zpětné vazby, grafický a osmipásmový parametrický ekvalizér a subharmonický syntetizér. Na výstupech je k dispozici crossover, osmipásmový parametrický ekvalizér, limiter a zpoždění (delay). Díky funkci AutoEQ lze pomocí měřícího mikrofonu (RTA) pohotově eliminovat akustické nedokonalosti ozvučovaného prostoru. K přehlednému ovládání přispívá podsvícený LCD displej a kontrolní LED diody monitorující hlasitost každého vstupu / výstupu. Rychlou konfiguraci umožňuje nový přepracovaný Setup Wizard. Hlavní připojovací terminály (XLR) jsou umístěny na zadním panelu. Procesor je možné dálkově ovládat pomocí aplikace PA2 Control App.
 
Série DriveRack
Jako součást širokého výrobkového portfolia nabízí společnost dbx ucelenou nabídku přístrojů určených pro řízení a ochranu reproboxů (tzv. speaker management procesory), které jsou určeny pro živé ozvučování a pevné instalace. Přístroje z řady DriveRack jsou schopné obstarat kompletní procesing signálu mezi hlavním výstupem mixážního pultu a koncovými zesilovači. Výrobce uvádí, že: „DriveRack je jediným zařízením, které mezi mixážním pultem a zesilovačem potřebujete.“ Vybírat je možné z několika modelů lišících se od sebe počtem vstupů / výstupů a celkovou výbavou.
 
Specifikace
•    Procesor pro řízení reproboxů 
•    Konfigurace: full range, 2x2, 2x3 
•    DSP bloky: kompresor, eliminátor zpětné vazby, grafický ekvalizér, osmipásmový parametrický ekvalizér, subharmonický syntetizér, crossover, limiter, zpoždění (delay)
•    Možnost připojení měřícího mikrofonu
•    Auto-EQ  
•    USB, Ethernet
•    Dálkové ovládání pomocí Windows / Mac / Android / iOS zařízení
•    Vstupy: 2x XLR (linkový), 1x XLR (pro měřící mikrofon)
•    A/D převodník: dbx Type IV™
•    A/D dynamický rozsah: 112 dB A-weighted, 110 dB unweighted
•    Vzorkovací frekvence: 48 kHz
•    THD+Šum: 0,003 % (+4dBu, 1kHz, 0dB input gain)
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz, +/- 0,5dB
•    Rozměry: 4,4 cm x 14,6 cm x 48,26 cm
•    Hmotnost: 2,4 kg
 
O značce DBX 
Americkou značku dbx založil v roce 1971 David E. Blackmer. První výrobky společnosti vycházely z koncepce decibelové expanze, která de facto značku pojmenovala. David Blackmer významně přispěl k vynálezu VCA a RMS detektoru, které otevřely zcela nový směr ve světě zvukové techniky. Za více než 45 let své existence uvedla společnost na trh 35 patentů, její produkty tvoří vybavení mnoha světových nahrávacích studiích a podií známých interpretů. Některé procesory se v oboru staly legendami, například kompresor dbx 160. V devadesátých letech značku koupil koncert Harman International, pod který spadá dodnes spolu s dalšími předními výrobci audio techniky. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu DBX DRIVERACK PA2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
avatar
Hody   |   poslat email   |  08. dubna 2019, 03:41

Dobrý den, můžete dodat i CZ manuál?

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.