DBX 510

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 715 Kč
Cena bez DPH 3 897 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: DX_.DD 510
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Subharmonic synth, modul do rackového systému Series 500, patentovaná dbx subharmonická syntéza, optimalizace a vylepšení spodního frekvenčního pásma, dvě separovaná pásma, LF BOOST okruh

dbx 510 je syntezátor subharmonických složek určený pro modulární rackové systémy Series 500 (více info níže).
Po celá desetiletí je patentovaná dbx subharmonická syntéza základem pro zlepšení basů v různých profesionálních aplikacích, včetně nočních klubů, DJ mixování, divadelního a filmového zvuku, živých vystoupení a vysílání i hudebních nahrávek. Subharmonická syntéza dbx ve skutečnosti vytváří či modeluje novou basovou notu přesně o oktávu níže, nežli obsahuje originální audio signál.
Dvě separovaná pásma subharmonické syntézy (36 – 56 Hz / 24 – 36 Hz) poskytují nejlepší kombinaci hladkosti a kontroly (potenciometr SUBHARMONICS – míra generovaného tónu), zatímco nezávislý Low Frekvency Boost obvod je navržen tak, aby dokázal vytěžit co nejlepší výsledek z výkonných systémů a subwooferů. Na rozdíl od jiných pokusů o subharmonickou syntézu, dbx proces produkuje nízké frekvence, které nenarušují informace ve středním a vysokém pásmu, ani když je v rámci signálu aplikováno maximální množství syntézy a LF BOOST okruhu. Výsledkem je tlak ve spodních frekvencích, který lidi opravdu cítí.

Rackový systém Series 500 tvoří jednak racková dokovací stanice, poskytující napájení a všechny konektory a k ní připojené moduly v podobě předzesilovačů, DI boxů, EQ, kompresorů, filtrů apod.
V dnešní době je na trhu množství dokovacích stanic (stejně tak modulů), které se liší počtem slotů, možnostmi routingu a dalšími funkcemi či drobnostmi (sluchátkové výstupy apod.). Vzhledem k unifikaci základních parametrů celého systému však lze použít moduly i stanice různých značek a vzájemně je kombinovat. Standardní výška modulů činí 5,25“ (asi 13,33 cm).
U zrodu systému stála firma API, která vytvořila první modulární chanel strip a tento systém pojmenovala Lunchbox. Toto jméno nakonec celý systém Series 500 komerčně proslavilo a pro mnohé je synonymem celého systému,
V dnešní době je rackový systém Series 500 již poměrně známým a zaběhlým standardem v oblasti profesionálního audia a je oblíbený zejména pro svou modulární variabilitu, možnost jednotného napájení (odpadá potřeba individuálních síťových kabelů a zásuvek), svobodu řazení a interní routing signálu (opět šetří patch kabely) mezi moduly či mobilitu.
Kromě značek, které stály u přímo u zrodu tohoto systému v čele s API, APHEX či TONELUX nabízí své výrobky mnoho dalších zvučných jmen (kromě DBX např. RADIAL, FOCUSRITE, DRAWMER, SSL, NEVE, MOOG, EMPIRIAL LABS, ELYSIA, MILLENIA, GREAT RIVER, CARTEC AUDIO, DAKING, BAE, LINDELL AUDIO a další), ale i menší firmy (např. SM Pro AUDIO či GOLDEN AGE PROJECT), jejichž prioritou je oslovit také menší a domácí studia.
 
Technické parametry:
• Frekvenční rozsah: 20Hz – 20kHz, + 0/-0.5dB; 14 Hz – 120 kHz, +0/-3 dB
• Rozsah syntézy: 26-56 Hz (ze vstupního signálu 54 -110 Hz)
• Dynamický rozsah: více než 120 dB
• Vstupní impedance: 20kΩ (sym.) / 10kΩ (nesym.)
• Výstupní impedance: 30kΩ (sym.) / 15kΩ (nesym.)
• THD+šum: <0.003% typical from 22 Hz – 22 kHz at 0 dBu
• CMMR: >40dB; typically >55dB at 1kHz
• Šum: <-99 dBu, Unweighted (22 Hz – 22 kHz)
• Napájení: +/- 16VDC
• Rozměry: 500 series (1 slot) 13.34 x 3.81 x 15.24 cm
• Hmotnost: 0.59 kg

alternativní obrázky: DBX 510

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu DBX 510 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.