DB TECHNOLOGIES ES 802

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 22 499 Kč
Cena bez DPH 18 594 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: DBT.dB ES 802
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Přenosný ozvučovací systém, ES série, Line Array technologie, 2x sloupový satelit 4x3“, 1x subwoofer 12“, max SPL: 124 dB, výkon: 1200 W peak, BiAmp, DSP: 24-bit/48 kHz, 1x mono mikrofonní//linkový vstup + stereo Aux, 8 ekvalizačních presetů, nízká hmotnost

Italská firma AEB (Acoustic Engineering Bureau) už více než 30 let dodává na trh ozvučovací a bezdrátovou techniku pod obchodní značkou dB Technologies. Za svou existenci firma posbírala celou řadu uznání za technologický pokrok a vysoký standard kvality. Výrobky dB Technologies jsou kvalitně navržené a zpracované, technologicky pokročilé a přitom velmi dostupné.
 
 
dB Technologies ES 802
Pro účely přenosného ozvučení privátních oslav, přednášek nebo multimediálních prezentací je určen nový monofonní systém dB Technologies ES 802. Skládá se ze sloupového satelitu, tvořeného dvěma mechanicky propojenými elementy, s netradiční konfigurací reproduktorů 8x3“. Systém využívá principů technologie line array (Logarithmic Curved Column Array) k dosažení dokonale akusticky vyváženého pokrytí ozvučovaného prostoru. Sestavu doplňuje 12“ subwoofer s bassreflexem, v němž je uložen BiAmp modul se zesilovači o celkovém špičkovém výkonu 1200 W a 24-bit/48 kHz DSP procesor s osmi továrními presety, který jsou určeny pro dokonalé nastavení funkce systému v různých režimech a prostředích. Satelit je k subwooferu připojen prostřednictvím distanční tyče D25, která je součástí dodávky.
I přes kompaktní rozměry a celkovou hmotnost pouhých 21 kg, je systém ES 802 schopný nabídnout akustický tlak až 124 dB a díky unikátním fázovým korektorům použitým u měničů satelitu se může pochlubit také bohatým a krystalickyčistým zvukem, šířeným stejně dobře v horizontálním i vertikálním směru.
Konfigurace vstupů umožňuje připojit jeden zdroj monofonního linkového nebo mikrofonního signálu prostřednictvím univerzálního konektoru Combo (XLR + TRS) a doplnit jej stereofonním AUX zdrojem, připojeným do dvou konektorů RCA. Stereofonní vstupní signál je před vstupem do zesilovače nebo pomocného výstupu (XLR) sumován jako mono. Každý ze vstupů má vlastní nastavení úrovně hlasitosti.
 
 
 
Technické specifikace:
Přenosný TriAmp ozvučovací mono systém se dvojitým satelitem a subwooferem
Satelity: 8x3“ )
Neodymové měniče
Směrovost: 95 x 65°
Dělící frekvence crossoveru: 206 Hz
Subwoofer: 12“
Maximální SPL: 124 dB
• Frekvenční rozsah: 37 Hz – 15 kHz
• Výkon: 1200W Peak (BiAmp)
• Zesilovač: Class-D (Digipro 3)
Napájecí zdroj: SMPS s automaticky nastavovaným napájecím napětím (celosvětový)
DSP: 24-bit/48 kHz
8 ekvalizačních presetů
Limiter: duální – Peak/RMS
Teplotní ochrana
Vstupy: 1x Mic/Line (1x Combo – XLR/TS), 2x Aux (2x RCA)
Výstup: 1x XLR Aux
Materiál: 15 mm překližka (subwoofer), Polypropylen (satelity)
Rozměry: 465x400x430 mm (subwoofer), 95x360x137 mm (satelity)
Hmotnost: 21 kg (celková), 16,4 kg (subwoofer), 1,9 kg (satelity)
 
 

alternativní obrázky: DB TECHNOLOGIES ES 802

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu DB TECHNOLOGIES ES 802 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.