DB TECHNOLOGIES B-Hype MOBILE BT (542-566 MHZ)

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 12 990 Kč
Cena bez DPH 10 736 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 2 ks


Kód produktu: DBT.dB B-HYPE M BT - A
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Mobilní bateriově napájený ozvučovací systém s bezdrátovým bodypack vysílačem a hlavovým mikrofonem, výkon: 190W, zesilovač třídy D SMPS, hmotnost: 12,5 kg, pracovní frekvence: 542-566 MHZ

 
DB TECHNOLOGIES B-Hype MOBILE BT (542-566 MHz)
 
B-Hype MOBILE je mobilní bateriově napájený PA systém s bezdrátovým bodypack vysílačem a náhlavním mikrofonem. Základem je dvoupásmový aktivní reprobox se zesilovačem třídy D dovolující na jedno nabití až 4 hodiny provozu. Box je vybavený dvěma nezávislými kanály pro připojení mikrofonních / linkových zdrojů, bezdrátovým přijímačem operujícím v UHF pásmu na frekvencích 542 – 566 MHz, audio přehrávačem s bluetooth připojením a portem pro SD karty a USB disk. Mobilitu zajišťují zabudovaná kolečka a teleskopická rukojeť na vrchní straně. K dispozici je také hnízdo pro umístění na reproduktorový stojan.
 
Vlastnosti
Zesilovač dodávající výkon 190 W (PEAK) umožňuje systému dosáhnout akustického tlaku až 123 dB. Box je osazený 10" reproduktorem a 1" výškovým měničem zajišťujícím pokrytí v rozsahu 90° x 45°. Ovládací sekce zahrnuje společný dvoupásmový ekvalizér (Bass, Treble), potenciometry hlasitosti (zvlášť pro každý kanál a zvlášť pro audio přehrávač) a ovladač master Volume. Pro kabelové propojení je k dispozici symetrický kombinovaný XLR / jack (pro kanál 1) a konektory RCA a 3,5mm jack (pro kanál 2). Linkový 1/4" TS výstup lze využít pro připojení dalšího reproboxu. Audiopřehrávač podporující formáty MP3, WAV a WMA je ovládán šesti tlačítky přes přehledný OLED display.
 
O řadě B·HYPE
Série B·HYPE zahrnuje řadu aktivních reproboxů, které za příznivou cenu nabídnou profesionální výbavu a vysoký výkon. Všechny boxy jsou vybaveny účinným zesilovačem třídy D, který umožňuje dosáhnout maximálního akustického tlaku až 126,5 dB (u boxu s 15” reproduktorem). V rámci série může uživatel vybírat ze čtyř dvoupásmových boxů osazených shodně 1" výškovým měničem a woofery o průměru 8", 10", 12" nebo 15". Řadu doplňuje i mobilní bateriově napájený systém B·HYPE M, který je mimo jiné vybaven bezdrátovým přijímačem a audio přehrávačem s možností bluetooth streamingu.
 
Specifikace
•    Osazení: 10" + 1" 
•    Vyzařovací úhel: 90° x 45°
•    Dělící frekvence: 2400 Hz
•    Zesilovač: Class D
•    Maximální výkon: 95 W (RMS), 190 W (Peak)
•    Frekvenční rozsah: 62 Hz – 20 kHz
•    Max. SPL: 123 dB
•    Podporovaná média: USB, SD karta, bluetooth přenos
•    Podporované hudební formáty: MP3, WAV, WMA
•    Vstupy (kanál 1): 1 x XLR / jack, symetrický
•    Vstupy (kanál 2): 3,5mm jack, RCA (L+R)
•    Výstup: 1/4" TS, nesymetrický
•    Bezdrátový přijímač: UHF, podporovaná pásma: 542 – 566 MHz
•    Bodypack s náhlavním mikrofonem
•    OLED display
•    Doba nabíjení: 2 hodiny
•    Doba provozu: 4 hodiny
•    Materiál: Polypropylene PP
•    Rozměry (Š x V x H): 300 mm x 568 mm x 301 mm
•    Váha: 12,5 kg
 
O značce dB Technologies 
dB Technologies je obchodní značkou italské společnosti AEB, jež se na trhu s ozvučovací technikou pohybuje již od roku 1974. Firma je nedílnou součástí jedné z předních značek světového audiotrhu – koncernu RCF Group . Do kompetence dB Technologies spadá vývoj veškerých sofistikovaných elektronických součástí, zesilovačů, ladění DSP a programování firmware pro ostatní značky zastřešené koncernem RCF . Portfolio dB Technologies je tvořeno převážně aktivními ozvučovacími systémy, od malých přenosných boxů, přes aparatury střední třídy, pokročilé klubové ozvučení s vysokým rozlišením až po velké Line Array systémy, jež dokáží splnit i ty nejnáročnější ozvučovací úkoly na open air festivalech. Své bohaté zkušenosti s technologiemi Line Array společnost zúročila při konstrukci kompaktních přenosných systémů, jež využívají stejné konstrukční prvky jako velké koncertní sestavy. Důležitým pilířem v nabídce společnosti dB Technologies jsou rovněž bezdrátové mikrofony a porty, stejně tak jako bezdrátové osobní odposlechové IEM systémy. Specifickým produktem určeným těm, kdo potřebují ozvučení i tam, kde není dostupná elektrická síť jsou bateriově napájené aktivní reproboxy řady Ready, které mohou být vybaveny také přijímačem pro bezdrátové mikrofony.

alternativní obrázky: DB TECHNOLOGIES B-Hype MOBILE BT (542-566 MHZ)

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu DB TECHNOLOGIES B-Hype MOBILE BT (542-566 MHZ) zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.