CORT G100 HH Open Pore Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 690 Kč
Cena bez DPH 3 050 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: COR.G100 HH OPB
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Elektrická kytara, série: G, tělo: meranti, krk: javor, hmatník: palisandr, snímače: 2x HB, barva: Open Pore Black

 
CORT G100 HH Open Pore Black
 
G100 HH je elektrická kytara značky Cort ze série G. Jedná se o základní model této řady, který cílí zejména na začínající kytaristy. Osazená dvojice firemních humbuckerů nabízí tradiční univerzální zvuk vhodný pro rock, blues, pop nebo country. Šroubovaný spoj krku a těla byl vývojáři náležitě testován, prospívá otevřenému tónu nástroje stejně jako open pore povrchová úprava. Design se drží osvědčených prvků s vintage nádechem, který podtrhuje pickguard z imitace želvoviny a klasicky tvarovaná hlava s jasně čitelným logem výrobce. 
 
Vlastnosti
Tělo kytary je vyrobeno z meranti. Šroubovaný krk z kanadského javoru má profil C, osazen je palisandrovým hmatníkem s radiem 305 mm čítajícím 22 pražců typu medium. Plastový nultý pražec je široký 42 mm, menzura nástroje činní 648 mm. O snímání zvuku se stará dvojice humbuckerů, u kobylky je to PSEG4-R, u krku PSEG4-F. Ovládání elektroniky sestává z třípolohového přepínače snímačů a dvou potenciometrů pro nastavení hlasitosti a tónové clony. Bezchybné ladění zajišťuje pevná kobylka a ladící mechaniky Cort, hardware je chromovaný. Nástroj je vyroben v odstínu Open Pore Black, z výroby jsou nataženy struny D‘Addario YB EXL 120.       
 
O řadě
Modelová řada G Series zdařile kombinuje osvědčené vintage prvky s moderními postupy při výrobě. Konstrukce kytar této série vychází ze známého a léty ověřeného Stratocasteru a Superstratu, těla mají tradiční dvojitý výřez. Ačkoli se jedná o základní řadu značky, nabízí kvalitní zpracování solidních materiálů a velmi dobrý zvuk. Série zahrnuje spektrum modelů, které uspokojí jak začínající, tak pokročilejší kytaristy.  
 
Specifikace
•    Typ: elektrická
•    Tvar: Superstrat
•    Tělo: meranti
•    Krk: kanadský javor
•    Profil krku: C
•    Hmatník: palisandr
•    Radius: 305 mm
•    Počet pražců: 22, medium
•    Nultý pražec: 42 mm
•    Menzura: 648 mm
•    Kobylka: pevná, chrom
•    Mechaniky: Cort, chrom
•    Snímače: 1x PSEG4-R, 1x  PSEG4-F
•    Ovládání: přepínač snímačů, tone, volume
•    Barva: černá
•    Povrchová úprava: open pore
•    Struny: D‘Addario YB EXL 120
 
O značce Cort 
Společnost Cort Guitars byla založena v Jižní Koreji v roce 1960. Tehdy se, ještě pod názvem Soo Doh Piano, specializovala na dovoz pian. Rozšíření činnosti o výrobu hudebních nástrojů vedlo na začátku osmdesátých let dvacátého století k přejmenování na Cort Musical Instruments, první kytary s tímto označením uvedla společnost na trh v roce 1982. V roce 1995 otevřela společnost další továrnu v Indonésii, kde se vyrábějí především nástroje levnějších sérií. Cort ve svých továrnách (od roku 1999 i Čína) vyrábí rovněž levnější nástroje jiných značek (Ibanez, Kramer, Schlecter). Filosofie společnosti vždy upřednostňovala kvalitu před cenou a dokázala tak uspokojit požadavky úplných začátečníků i ostřílených profesionálů. Kvalitu nástrojů Cort potvrzuje i plejáda umělců, kteří na ně hrají. Mezi ty nejznámější patří Frank Gambale nebo Matthew Bellamy (Muse).

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu CORT G100 HH Open Pore Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.