CORT AF510 Open Pore Natural

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 490 Kč
Cena bez DPH 2 884 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: COR.AF 510 OP
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Akustická kytara, série: Standard, tvar těla: Concert, přední deska: smrk, zadní deska a luby: mahagon, krk: mahagon, barva: Open Pore (Natural)

 
CORT AF510 Open Pore Natural
 
CORT AF510 Open Pore Natural je akustická kytara typu concert s povrchovou úpravou, při které je zachována přírodní kresba dřeva s viditelnými póry na povrchu. Tělo kytary je oproti tvaru dreadnought menší, ale nástroj i přes svou velikost na zvukovém poli nezaostává. Korpus vyrobený ze smrku a mahagonu má výrazný podíl na čistém zvuku s dobrou artikulací vhodnou jak pro hru trsátkem, tak pro hru prsty. Vzhledem k menší konstrukci je instrument ideální volbou pro začínající až středně pokročilé hudebníky.
 
Vlastnosti
Šestistrunná akustická kytara je vyrobena ze zvukově výrazných materiálů. Vrchní deska je zhotovena z masivu smrku, zadní desku a luby tvoří mahagon. Z mahagonu je také krk kytary, který je osazen dvacetipražcovým hmatníkem z palisandru. Koncertní tělo nástroje zaujme povrchovou úpravou open pore, kdy je viditelná přirozená kresba dřeva s otevřenými póry. To zajišťuje vyšší rezonanci těla při celkově nižší hmotnosti. Speciálně tvarovaná kobylka snižující pnutí ve strunách dovolí delší hru bez bolesti prstů. Odlévané ladící mechaniky jsou chromované.
 
Specifikace
• Typ: akustická kytara
• Tvar: concert
• Vrchní deska: masivní smrk
• Zadní deska a luby: mahagon 
• Krk: mahagon 
• Hmatník: palisandr
• Počet pražců: 20 
• Nultý pražec: 43 mm 
• Počet strun: 6 
• Struny: D'Addario Coated
• Barva: Natural
 
O značce Cort 
Společnost Cort Guitars byla založena v Jižní Koreji v roce 1960. Tehdy se, ještě pod názvem Soo Doh Piano, specializovala na dovoz pian. Rozšíření činnosti o výrobu hudebních nástrojů vedlo na začátku osmdesátých let dvacátého století k přejmenování na Cort Musical Instruments, první kytary s tímto označením uvedla společnost na trh v roce 1982. V roce 1995 otevřela společnost další továrnu v Indonésii, kde se vyrábějí především nástroje levnějších sérií. Cort ve svých továrnách (od roku 1999 i Čína) vyrábí rovněž levnější nástroje jiných značek (Ibanez, Kramer, Schlecter). Filosofie společnosti vždy upřednostňovala kvalitu před cenou a dokázala tak uspokojit požadavky úplných začátečníků i ostřílených profesionálů. Kvalitu nástrojů Cort potvrzuje i plejáda umělců, kteří na ně hrají. Mezi ty nejznámější patří Frank Gambale nebo Matthew Bellamy (Muse).

alternativní obrázky: CORT AF510 Open Pore Natural

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu CORT AF510 Open Pore Natural zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.