CORT AC100 Open Pore Natural

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 390 Kč
Cena bez DPH 2 802 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: COR.AC-100 SG
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Klasická kytara, top: smrk, zadní deska + luby: mahagon, krk: mahagon, hmatník: palisandr / merbau, barva: Open Pore Natural

 
CORT AC100 Open Pore Natural
 
Cort AC100 je klasická kytara velikosti 4/4. Všechny tradiční modely Cort AC byly upraveny tak, aby se zvýšila rezonance, zvuk nástroje je příjemně hluboký a nádherně měkký. K teplejšímu zvuku přispívá i žebrování typu Fan, nejčastěji používaný vzor u klasických kytar. Použité materiály a precizní zpracování činí z AC100 velmi dobře znějící nástroj za dostupnou cenu, který ocení nejen začínající kytaristé, i když právě jim je kytara primárně určena. Odpovídá tomu i nízký dohmat a celková přívětivost nástroje k začátečnickým chybám.    
 
Vlastnosti
Tělo kytary o velikosti 4/4 je vyrobeno z mahagonu, má klasický tvar, top je smrkový. Krk je mahagonový, osazený je hmatníkem z palisandru s 19 pražci. Menzura nástroje má délku 650 mm. Krk má profil typu C, k tělu je připevněn pomocí techniky Dovetail Neck Joint, která zvyšuje jeho stabilitu a mechanickou odolnost. Nultý pražec je plastový o šířce 52 mm. Speciálně konstruovaná kobylka Cort snižuje napětí strun na krku a přispívá tak pohodlí při hře. Nástroj je osazen otevřenými mechanikami Cort s perleťovými kolíčky a opatřen strunami D‘Addario EXP46N. Barva kytary je Open Pore Natural.
 
Specifikace
•    Typ: klasická 4/4
•    Tělo: mahagon
•    Top: smrk
•    Krk: mahagon
•    Hmatník: palisandr
•    Menzura: 650mm
•    Počet Pražců: 19
•    Nultý pražec: 52mm
•    Mechaniky: otevřené
•    Barva: Open Pore Natural
 
O značce Cort
Společnost Cort Guitars byla založena v Jižní Koreji v roce 1960. Tehdy se, ještě pod názvem Soo Doh Piano, specializovala na dovoz pian. Rozšíření činnosti o výrobu hudebních nástrojů vedlo na začátku osmdesátých let dvacátého století k přejmenování na Cort Musical Instruments, první kytary s tímto označením uvedla společnost na trh v roce 1982. V roce 1995 otevřela společnost další továrnu v Indonésii, kde se vyrábějí především nástroje levnějších sérií. Cort ve svých továrnách (od roku 1999 i Čína) vyrábí rovněž levnější nástroje jiných značek (Ibanez, Kramer, Schlecter). Filosofie společnosti vždy upřednostňovala kvalitu před cenou a dokázala tak uspokojit požadavky úplných začátečníků i ostřílených profesionálů. Kvalitu nástrojů Cort potvrzuje i plejáda umělců, kteří na ně hrají. Mezi ty nejznámější patří Frank Gambale nebo Matthew Bellamy (Muse).

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu CORT AC100 Open Pore Natural zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.