CASIO Celviano AP-470 WE

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 28 490 Kč
Cena bez DPH 23 545 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: CSI.25009487
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano - 88 kláves, polyfonie: 256 hlasů, efekty, metronom, MIDI a Audio recorder

 
CASIO Celviano AP-470 WE
 
CASIO Celviano AP-470 WE je kompaktní digitální piano s plnohodnotnou klaviaturou 88 kláves. Nástroj je vybavený skvělým zvukem grand piana, který vychází ze dvou špičkových akustických nástrojů, výkonným ozvučením a prověřenou kladívkovou mechanikou Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Vrchní otevírací víko společně s technologií Lid Simulator napodobuje změny v charakteru tónu při zavřené a otevřené skříni podobně, jako je tomu u akustického piana. Díky skvělé výbavě má AP-470 předpoklady uspokojit požadavky nejen začínajících, ale i pokročilých hudebníků.
 
Vlastnosti
Nástroj přináší uživateli 22 vysoce kvalitních zvuků, které je dále možné upravit efekty hall simulator (4 typy), chorus (4 typy), brilliance a speciálními DSP algoritmy. Pocit ze hry blížící se skutečnému klavíru zajišťuje třísenzorová kladívková mechanika s imitací slonovinového povrchu s možností nastavení síly úhozu ve čtyřech stupních (1 – 3, Off). Výrazové možnosti rozšiřuje klasická trojice pedálů podporující funkci Half Pedal s plynulým dozníváním. Konektor USB umožňuje propojení s PC, Mac, iOS, nebo Android zařízeními. Nástroj je plně podporován v rámci aplikace Chordana Play for Piano, která umožňuje ovládání piana prostřednictvím chytrého zařízení. Využít lze také zabudované výukové funkce. Pro záznam vlastních skladeb je k dispozici MIDI a audio rekordér.
 
Specifikace
•    Barva: bílá
•    Počet zvuků: 22
•    Polyfonie: 256
•    Metoda generování zvuku: AiR
•    Efekty: hall Simulator (4 typy), chorus (4 typy), brilliance, speciálními DSP algoritmy 
•    Klaviatura: Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II
•    Typ klaviatury: kladívková
•    Počet kláves: 88
•    Výkon reproduktorů: 2 x 20 W
•    2x sluchátkový výstup
•    Linkový výstup (L/MONO, R)
•    USB: typ A, typ B
•    MIDI rekordér: 2 stopy / 1 song, maximálně 5000 not
•    Audio rekordér: 44,1 kHz, formát WAV, maximálně 25 min
•    Rozměry: 1417 x 427 x 861 mm
•    Hmotnost: 43,4 kg
 
O značce Casio 
Casio Computer Co., Ltd. je japonská značka založená v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem v Tokyu. Kromě audio techniky a elektronických hudebních nástrojů tvoří portfolio firmy kalkulačky, fotoaparáty, hodinky a mobilní telefony. První přenosnou elektronickou kalkulačku vyvinula společnost Casio v roce 1957, kdy bylo také zaregistrováno její jméno. Masivní úspěch jí ale přinesla až kalkulačka Casio Mini v roce 1972 s deseti miliony prodaných kusů. V osmdesátých letech si vedení Casia uvědomuje rostoucí popularitu elektronických hudebních nástrojů a vstupuje i na tento trh. V roce 1985 uvádí první profesionální syntetizér CZ-101.

alternativní obrázky: CASIO Celviano AP-470 WE

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu CASIO Celviano AP-470 WE zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.