CASIO Celviano AP-270 BK

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 21 990 Kč
Cena bez DPH 18 174 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-2%
Doporučená s DPH 22 390 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: CSI.AP-270BK
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Digitální piano - 88 kláves, polyfonie: 192 hlasů, zvukový procesor typu AIR, 22 zvukových rejstříků

 
CASIO Celviano AP-270 BK
 
CASIO Celviano AP-270 BK je kompaktní digitální piano s plnohodnotnou klaviaturou 88 kláves. Disponuje dvěma zcela novými zvuky grand piana New York Steinway, výkonným ozvučením a prověřenou kladívkovou mechanikou Tri-Sensor II Scaled Hammer Action. Nástroj oproti svému předchůdci doznal celkové úpravy designu, který se nyní více blíží vzhledu akustického klavíru. Díky rozšířené výbavě má AP-270 předpoklady uspokojit požadavky nejen začínajících, ale i pokročilých hudebníků. Vybírat lze ze tří barevných variant.
 
Vlastnosti
Nástroj uživateli poskytuje 22 vysoce kvalitních zvuků, které je dále možné upravovat efekty reverb, chorus, brilliance či speciálními DSP algoritmy. Pocit ze hry se velmi blíží hře na skutečný klavír, a to zejména díky třísenzorové kladívkové mechanice s imitací slonovinového povrchu a možností nastavení síly úhozu ve čtyřech stupních (1-3, Off). Výrazové možnosti rozšiřuje klasická trojice pedálů podporující funkci Half Pedal s plynulým dozníváním. Prostřednictvím konektoru USB je možné piano propojit s PC, Mac, iOS, nebo Android zařízením bez potřeby instalace ovladačů. Nástroji nechybí ani výukové funkce či dvoustopý rekordér pro záznam vlastní skladby.
 
Specifikace
•    Barva: černá
•    Počet zvuků: 22
•    Polyfonie: 192
•    Metoda generování zvuku: Multi-dimensional Morphing AiR
•    Reverb: 4 typy
•    Chorus: 4 typy
•    Briliance a DSP algoritmy 
•    Klaviatura: Tri-sensor Scaled Hammer Action Keyboard II
•    Typ klaviatury: kladívková
•    Počet kláves: 88
•    Výkon reproduktorů: 2 x 8 W
•    Výstupy: 2 x stereo Jack 
•    USB to Host, typ B
•    Hmotnost: 36,6 kg 
 
O značce Casio
Casio Computer Co., Ltd. je japonská značka založená v dubnu 1946 Tadaoem Kashiem v Tokyu. Kromě audio techniky a elektronických hudebních nástrojů tvoří portfolio firmy kalkulačky, fotoaparáty, hodinky a mobilní telefony. První přenosnou elektronickou kalkulačku vyvinula společnost Casio v roce 1957, kdy bylo také zaregistrováno její jméno. Masivní úspěch jí ale přinesla až kalkulačka Casio Mini v roce 1972 s deseti miliony prodaných kusů. V osmdesátých letech si vedení Casia uvědomuje rostoucí popularitu elektronických hudebních nástrojů a vstupuje i na tento trh. V roce 1985 uvádí první profesionální syntetizér CZ-101.

alternativní obrázky: CASIO Celviano AP-270 BK

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu CASIO Celviano AP-270 BK zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.