BOSS TU-03

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 606 Kč
Cena bez DPH 501 Kč
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: BOS.TU-03
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Chromatická klipová ladička s metronomem, rozsah ladění: A0 - C8, režimy: chromatický / kytara / basa / housle / ukulele, tempo: 30 - 250 bpm, 8 rytmů

 
Boss TU-03
 
Boss TU-03 představuje kombinaci dvou užitečných funkcí – chromatické ladičky a metronomu. Díky flexibilnímu klipu jej lze jednoduše připnout na hlavu kytary, baskytary nebo jiného strunného nástroje. Přístroj disponuje vestavěným reproduktorem, který lze použít k přehrávání zvuku metronomu nebo referenčního tónu pro ladění podle sluchu. Ladičku je možné používat v pěti módech: chromatický, kytara, baskytara, ukulele a housle. Podporuje také podladění o půltón nebo o celý tón. Při použití metronomu je na výběr z osmi beatů v deseti variantách.
 
Vlastnosti
Boss TU-03 je vybaven detailním a jasným LCD podsvíceným displejem antireflexním povrchem. Rozsah ladění je od 27,5 hz (A0) po 4186 hz (C8) s přesností +/- 1 cent. Základní frekvence je nastavitelná v hodnotách mezi 330 a 350 hz. Tempo metronomu se pohybuje v rozmezí 30 a 250 bpm. Indikátor tempa se zobrazuje na LCD displeji a zvuk metronomu lze úplně ztlumit, TU03 je tak možné používat i v situacích, ve kterých by typické klikání bylo rušivé, například při hraní s kapelou. Napájení zajišťuje jedna baterie CR2032. V rámci šetření energie se přístroj automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti.
 
Specifikace
•    Displej: LCD s antireflexním povrchem
•    Přesnost: +/- 1 cent
•    Rozsah: 27,5 hz (A0) – 4186 hz (C8)
•    Referenční frekvence: 330 – 350 Hz
•    Napájení: baterie CR2032 
•    Rozměry: 66 x 32 x 45 mm 
 
O značce Boss
Boss je výrobce efektových pedálů pro elektrické kytary a baskytary a další hudební elektroniky. Je divizí Japonské společnosti Roland, která se specializuje na výrobu hudebního vybavení a příslušenství. Od založení v roce 1973 Boss uvedl na trh širokou škálu produktů, od dnes už ikonických kompaktních kytarových efektů přes multiefekty a ladičky až po pedalboardy. Později svůj sortiment rozšířil mimo jiné o digitální nahrávací zařízení, automatické bubeníky, samplery a další digitální příslušenství. Mezi uživatele výrobků Boss se řadí takoví hudebníci jako Eric Clapton, David Gilmour, Brian May, Prince a John Frusciante. 

alternativní obrázky: BOSS TU-03

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu BOSS TU-03 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.