BOSS GT-1000

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 24 690 Kč
Cena bez DPH 20 405 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-10%
Doporučená s DPH 27 499 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: BOS.420311
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový / baskytarový ampmodelingový procesor, nejnovější 3. generace, technologie: Tube Logic / Augmented Impulse Response Dynamics / BOSS Multi-Dimensional Processing, 32 bitů / 96 kHz, pokročilé algoritmy efektů Modulation / Delay / Reverb, režimy Manual / Pedalboard, podpora pro baskytary s obří nabídkou efektů (včetně Boss MDP a dalších speciálně vyladěných efektů i předzesilovačů pro baskytary - AIRD, funkce AIRD Output Selects), expression pedál, bluetooth, USB, MIDI, sluchátkový výstup, efektová smyčka

 
BOSS GT-1000
 
GT-1000 představuje nejvyšší model značky BOSS na poli kytarových multiefektů. Disponuje zcela novou technologií AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) založenou na koncepci Tube Logic, která nabízí hráči dynamiku a pocit ze hry charakteristický pro lampové aparatury. Ultra výkonný DSP procesor, AD/DA převodníky s rozlišením 32-bit/96 kHz a široká možnost konektivity předurčuje multiefekt k profesionálnímu využití jak ve studiu, tak na pódiu. Celkové ovládání zjednodušuje schopnost komunikace s iOS nebo Andriod zařízením přes rozhraní přes Bluetooth.
 
Vlastnosti
Multiefekt disponuje 116 typy efektů, ze kterých je sestaveno celkem 500 programů (250 továrních a 250 uživatelských). Kromě technologie AIRD založené na koncepci Tube Logic a použité již u aparátů Katana, Waza, and Blues Cube, nabízí procesor špičkové dozvukové a modulační algoritmy známé z prémiových pedálů série 500 (DD-500 Digital Delay, MD-500 Modulation, and RV-500 Reverb).
Rozměrný LCD display společně s šesti otočnými ovladači umožňuje rychlou editaci parametrů. Při samotné hře zajišťuje ovládání multiefektu 10 spínačů s LED diodami s přiřaditelnou barvou a expression pedál.
Zadní panel obsahuje veškeré konektory pro propojení s okolními zařízeními – nástrojový vstup, dvě efektové smyčky, hlavní (MAIN), pomocný (SUB) a sluchátkový výstup, dva vstupy pro externí pedály/přepínače, konektor pro přepínání kanálů zesilovače, MIDI a USB rozhraní.
 
Specifikace
•    AD/DA převodníky: 32 bit / 96 kHz + AF method pro zlepšení signal-to-noise (SN)
•    Počet efektů: 116
•    Počet presetů: 500 (250 továrních + 250 uživatelských)
•    Looper: 38 s MONO, 19 s STEREO
•    Ladička: přesnost +/-0,1 centu
•    Externí efektová smyčka: 2x
•    Hlavní výstup: 2x 6,3 mm jack (L/MONO, R)
•    Pomocný (SUB) výstup: XLR (L, R)
•    Sluchátkový výstup 6,3 mm
•    LCD Display (512 x 160 bodů)
•    2x 6,3 mm vstup pro pedály/přepínače (CTL4, 5/EXP2, CTL6, 7/EXP3)
•    6,3 mm výstup pro kontrolu zesilovače (AMP CTL1, 2)
•    USB typ B
•    MIDI In, Out
•    Rozměry (Š x H x V): 462 mm x 248 mm x 70 mm
•    Váha: 3,6 kg
 
O značce Boss 
Boss je výrobce efektových pedálů pro elektrické kytary a baskytary a další hudební elektroniky. Je divizí Japonské společnosti Roland, která se specializuje na výrobu hudebního vybavení a příslušenství. Od založení v roce 1973 Boss uvedl na trh širokou škálu produktů, od dnes už ikonických kompaktních kytarových efektů přes multiefekty a ladičky až po pedalboardy. Později svůj sortiment rozšířil mimo jiné o digitální nahrávací zařízení, automatické bubeníky, samplery a další digitální příslušenství. Mezi uživatele výrobků Boss se řadí takoví hudebníci jako Eric Clapton, David Gilmour, Brian May, Prince a John Frusciante. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu BOSS GT-1000 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.