ARTURIA KeyLab 61 MkII Black

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 12 475 Kč
Cena bez DPH 10 310 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-3%
Doporučená s DPH 12 890 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: ATU.230631
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

MIDI klaviatura - 61 kláves

 
ARTURIA KeyLab 61 MkII Black
 
KeyLab 61 MkII je druhá generace pokročilého MIDI kontroléru francouzského výrobce ARTURIA. Představuje komplexní nástroj pro řízení hardwarových a softwarových instrumentů ve studiu a při živé produkci. K dispozici je 16 podsvícených RGB padů, 9 otočných ovladačů a 9 posuvných potenciometrů. Snadnou integraci do vaší sestavy zajišťuje rozsáhlá možnost konektivity v podobě MIDI, USB a CV/Gate rozhraní. Nástroj je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou. K dispozici je ve dvou barevných variantách.
 
Vlastnosti
K řízení hardwarových a softwarových nástrojů je KeyLab 61 MkII vybavený MIDI konektory (IN, OUT), USB rozhraním a terminály CV (CV In, Pitch Out, Gate Out, Mod 1, Mod 2). Připojit je možné až pět kontrolních pedálů (Sustain, Expression, Aux 1, Aux 2, Aux 3). Kontrolér pracuje ve třech základních režimech. Analog Lab Mode slouží k ovládání přiloženého softwaru, DAW Mode je určený pro kontrolu DAW aplikace a User mode umožňuje individuální konfiguraci nástroje. Výrazové možnosti hry rozšiřují kromě polovyvážené rychlostně citlivé klaviatury kolečka Pitch Bend a Modulation. Součástí softwarové výbavy je aplikace Ableton Live Lite, software Analog Lab s více než 6500 inspirujícími zvuky a plug-in Piano V.
 
Specifikace
•    Barva: černá
•    Počet kláves: 61, polovyvážená, rychlostní citlivost
•    Pady: 16, RGB podsvícení
•    Otočné ovladače: 9 
•    Posuvné ovladače: 9
•    6 transportních tlačítek
•    USB port
•    MIDI IN, OUT
•    Konektory CV (CV In, Pitch Out, Gate Out, Mod 1, Mod 2)
•    Pedály: Sustain, Expression, Aux 1, Aux 2, Aux 3
•    LCD Displej
•    Kolečka Pitch Bend a Modulation
•    Přiložený software: Ableton Live Lite, Analog Lab, Piano V
 
O značce Arturia 
Společnost Arturia založili v Grenoblu v roce 1999 inženýři Frédéric Brun a Gilles Pommereuil, oba absolventi tamního Institute of Technology. Od svého vzniku se značka specializovala na vývoj hudebního softwaru, v roce 2007 představila na hudebním veletrhu NAMM svůj první hardwarový syntezátor. Potenciál společnosti ocenili nejen mnozí umělci, ale i ostatní vývojáři – na nástroji Modular V softsynth spolupracoval Robert Moog. Spojením několika softwarových bank vznikla Analog Factory, simulace více než 2000 syntezátorů ovladatelná přes Midi keyboard. I přes početnou skupinu hardwarových produktů zůstávají hlavním zaměřením společnosti softwarové virtuální nástroje. 

alternativní obrázky: ARTURIA KeyLab 61 MkII Black

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ARTURIA KeyLab 61 MkII Black zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.