ART VLA-500

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 6 900 Kč
Cena bez DPH 5 702 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-8%
Doporučená s DPH 7 490 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: YAR.AY VLA500
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Špičkový optokompresor, modul do rackového systému 500, legendární optické obvody PRO-VLA, přídavné obvody pro zdůraznění harmonických kmitočtů a větší průraznost, možnost stereo a vícekanálového linkování většího počtu modulů, LED metry

 
ART VLA-500
 
ART VLA-500 je modulární opto-kompresor určený pro rackové systémy řady Series 500. Využívá technologii PRO-VLA s transparentním a muzikálním zvukovým projevem a je doplněný také o přídavné obvody pro zvýšení průraznosti a zdůraznění harmonických frekvencí (J-FET Harmonic Enhancer). Je ideální volbou pro zpracování sólového vokálu, zvuku hudebních nástrojů (dechové, akustické kytary apod.), bicích a perkusí. V rámci rackového systému Series 500 je možné VLA-500 provozovat v multikanálové nebo stereo konfiguraci.   
 
Vlastnosti
VLA-500 je vybaven otočnými ovladači pro nastavení prahu komprese (Treshold), kompresního poměru (Ratio), rychlosti náběhu (Attack / Release) a výstupní úrovně (Output). Přepínače Punch a Grit dokáží k signálu přidat jemné zkreslení a dodat mu vyšší průraznost. Pro přímé porovnání procesovaného a původního zvuku je k dispozici přepínač Bypass. Monitorování síly signálu mají na starosti barevné LED diody, které mohou pracovat ve dvou režimech – zobrazují sílu výstupního signálu nebo indikují míru komprese.
 
Předzesilovače a dynamické procesory
V rámci výrobkového portfolia společnosti ART jsou k dispozici také zařízení určená pro komplexní zpracování signálu při studiovém nahrávání a živém ozvučování. Uživatel si může v rámci řady Pre Amps / Dynamic Processors vybírat ze široké nabídky dynamických procesorů typu kompresor / limiter / gate, předzesilovačů nebo komplexně vybavených channel stripů. Přístroje najdou uplatnění při snímání vokálů, při úpravě melodických linek hudebních nástrojů (kytary, baskytary, dechových nástrojů) nebo při ozvučování bicích. Díky komplexní výbavě a kvalitnímu zvuku jsou skvělým doplňkem každé profesionální ozvučovací sestavy.
 
Specifikace
•    Opto-kompresor pro rackové systémy Series 500
•    Frekvenční rozsah: 10 Hz – 100 kHz (+- 0,5 dB) 
•    Dynamický rozsah: >120 dB
•    Attack: 0,25 msec až 50 msec, nastavitelný
•    Release: 150 ms až 3 s, nastavitelný
•    Kompresní poměr: 2:1 až 20:1
•    THD: <0,003%
•    Hmotnost: 0,32 kg
 
O značce ART 
Americká společnost ART (Applied Research and Technology) byla založena v roce 1984 a u jejího zrodu stáli bývalí zaměstnanci společnosti MXR. ART se specializuje na vývoj a výrobu kvalitní audio techniky v přívětivé cenové relaci. Díky skvělému poměru ceny a výkonu dokáže oslovit nejen zkušené profesionály, cenová politika společnosti vychází vstříc i začínajícím zvukařům nebo malým projektovým studiím. Kromě svých vlajkových lodí, kterými jsou lampové kompresory a předzesilovače, vyvíjí ART i řadu drobných pomocníků, jako jsou DIboxy, splittery, patchbaye nebo malé stolní preampy, které jsou kvalitně zpracované a oplývají promyšlenými funkcemi.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ART VLA-500 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.