ART Dual RDB

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 982 Kč
Cena bez DPH 1 638 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-17%
Doporučená s DPH 2 390 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 4 ks


Kód produktu: YAR.AY DUALRDB
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

ART Dual RDB, Duální DI box, signálový spliter, vstupy/výstupy Jack/XLR, frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz

 
ART Dual RDB
 
ART Dual RDB je duální direct box, který slouží k převodu linkového audiosignálu ze zvukové karty, mixážního pultu apod. na mikrofonní nebo nástrojovou úroveň. Je ideálním nástrojem při tzv. reampingu, kdy je nahraný signál směrován z DAW aplikace zpět do nástrojové aparatury. Výstupní úroveň lze u každého kanálu regulovat otočným potenciometrem hlasitosti. K dispozici je také přepínač otočení fáze a funkce splitting. Robustní kovové provedení zaručuje vysokou odolnost i v podmínkách živého ozvučování.
 
Vlastnosti
Vstupní část je vybavena symetrickými konektory XLR a 1/4" TRS, které slouží k připojení linkových zdrojů zvuku. Transformovaný signál je směrován do symetrických mikrofonních (XLR) a nástrojových (1/4" TRS) výstupů. K úpravě hlasitosti lze využít otočné ovladače (nezávisle pro každý kanál). K dispozici je také tlačítko pro otočení fáze. Výbavu doplňuje přepínač Source, který slouží k volbě zdrojového signálu pro druhý výstup. DI box tedy může fungovat také jako splitter, který pošle zvuk z prvního vstupu do obou výstupů.
 
Pasivní a aktivní DI boxy
Jako součást širokého výrobkového portfolia nabízí společnost ART ucelenou řadu pasivních a aktivních DI boxů, které slouží k úpravě signálu hudebního nástroje (MP3 přehrávače / počítače atd.) do podoby kompatibilní se symetrickým mikrofonním vstupem mixážního pultu. Z široké nabídky je možné vybírat mezi jednokanálovými, dvoukanálovými a čtyřkanálovými modely, které se od sebe liší hlavním určením, výbavou a konstrukcí (pasivní / aktivní). Díky skvělému zvuku a robustnímu provedení tvoří DI boxy značky ART spolehlivý článek každé ozvučovací sestavy.
 
Specifikace
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz (+/-0,5 dB @ +4 dBu)
•    THD:
     0,01 % @ 1 kHz, +18dBu
     <0,05 % @ 100 Hz, +18 dBu
•    Oddělení kanálů: >80 dB
•    Vstupy: XLR a 1/4" TRS 
•    Výstupy: XLR a 1/4" TRS 
•    Rozměry: 47 mm x 117 mm x 99 mm
•    Hmotnost: 400 g
 
O značce ART 
Americká společnost ART (Applied Research and Technology) byla založena v roce 1984 a u jejího zrodu stáli bývalí zaměstnanci společnosti MXR. ART se specializuje na vývoj a výrobu kvalitní audio techniky v přívětivé cenové relaci. Díky skvělému poměru ceny a výkonu dokáže oslovit nejen zkušené profesionály, cenová politika společnosti vychází vstříc i začínajícím zvukařům nebo malým projektovým studiím. Kromě svých vlajkových lodí, kterými jsou lampové kompresory a předzesilovače, vyvíjí ART i řadu drobných pomocníků, jako jsou DIboxy, splittery, patchbaye nebo malé stolní preampy, které jsou kvalitně zpracované a oplývají promyšlenými funkcemi.

alternativní obrázky: ART Dual RDB

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ART Dual RDB zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.