APOGEE GiO

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 7 490 Kč
Cena bez DPH 6 190 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-27%
Doporučená s DPH 10 200 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: APG.GiO
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kytarový USB interface, 24-bit / 48kHz, Plug’n’Play, nástrojový vstup, sluchátkový výstup, kontroler pro Logic Studio, Mainstage, GarageBand a další software, transport tlačítka, ovládání efektů, přepínání presetů, vstup pro expression pedál, napájení z USB

Apogee Electronics Corporation je kalifornská společnost založená roku 1985, která svými filtry pro první digitální převodníky zajistila velmi rychlý vývoj a vysokou kvalitu zvuku již v raných fázích nástupu digitálních zařízení. Později začala společnost vyrábět vlastní převodníky, které se staly etalonem a které dodnes patří mezi absolutní špičku. V portfoliu společnosti Apogee jsou dnes ovšem i zvukové karty či synchronizační generátory a není vůbec přemrštěné říci, že produkty Apogee změnily svět – koneckonců například modelová řada Rosetta, masterclock Big Ben, nebo zvukové karty Ensemble a Duet se díky svým excelentním zvukovým vlastnostem staly referenčním bodempro porovnávání digitální konverze. Firma také byla za své produkty a technologie opakovaně oceněna – získala 16x ocenění TEC (Technical Excellence & Creativity), 4x ocenění Par Excellence od Pro Audio Review a celou řadu dalších významných ocenění. Profesionálové po celém světě vědí, že Apogee je synonymem pro vynikající výrobky a nekompromisní zvukovou kvalitu – poznejte to i vy.

Apogee GiO je kytarový interface s rozhraním USB, který kromě jednoduchého a vysoce kvalitního nahrávání poskytne i pohodlný způsob, jak přepínat efekty a ovládat funkce nahrávacího softwaru.
Apogee GiO je hybridem mezi podlahovým multiefektem a zvukovou kartou. Uvnitř skrývá kvalitní převodníky Apogee (24-bit / 48kHz), které signál z vaší kytary převedou na jedničky a nuly s maximální transparentností. Kromě toho je nástrojový vstup uzpůsobený pro všechny typy snímačů, od singe-coil až po aktivní snímače.
S počítačem se model GiO propojuje pomocí rozhraní USB, kterým se zároveň i napájí. Není zapotřebí žádná instalace – pokud máte nainstalovaný například GarageBand z balíku iLife či jiný software simulující kytarové zesilovače, stačí GiO připojit a začít hrát. Zařízení je plně kompatibilní se softwarem Logic Studio 9, Mainstage 2 a GarageBand ’09 nebo ’11. Stejně jako ostatní výrobky od Apogee je i GiO kompatibilní pouze s platformou Mac.
Po připojení k počítači můžete využívat všech výhod modelu GiO. Asi největším lákadlem je možnost ovládání bez použití myši nebo klávesnice– a to nejen co se týče samotných efektů a jejich presetů, ale i ovládání nahrávacího softwaru, pro které je vyhrazena celá horní řada tlačítek. Ty jsou navíc podsvětlené a indikují tak aktuální stav (nahrávání, přehrávání atd.). Dolní řada slouží k obsluze samotných zvukových presetů – boční tlačítka Next a Previous pro pohyb mezi jednotlivými presety a pětice barevně odlišených tlačítek pro ovládání jednotlivých virtuálních pedálových efektů. Parametry lze navíc plynule ovládat pomocí expression pedálu, pro který je přichystán “ Jack vstup. Vše, co potřebujete, máte na dosah své nohy, můžete se proto bez obav koncentrovat na hraní nebo nahrávání.

Vlastnosti:
• Kytarový interface s USB rozhraním
• “ Jack vstup pro kytaru či baskytaru
• Kompatibilní se všemi typy snímačů (od single-coil až po aktivní humbuckery)
• Plug’n’Play
• 24-bit / 48 kHz převodníky
• Možnost ovládat veškerá nastavení nohou
• Podsvětlená transport tlačítka
• Barevně odlišená tlačítka pro zapínání virtuálních pedálových efektů
• Tlačítka pro pohyb mezi presety
• Vstup pro expression pedál (1/4“ Jack)
• Napájení z USB
• Plná integrace do softwaru Logic Studio 9, Mainstage 2 a GarageBand ’09 nebo ’11
• Kompatibilní s Mac OS X 10.5.7 a vyšší

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu APOGEE GiO zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.