ANKER EufyCam 2x kamera + homebase

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 14 499 Kč
Cena bez DPH 11 983 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: ANK.T88013D3
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bezdrátový domácí zapezpečovací systém s umělou inteligencí, rozlišení: 1080p, výdrž baterie až 1 rok, obsahuje: 2x kamera + 1x příjímač

 
ANKER EufyCam 2x kamera +  homebase
 
EufyCam je bezdrátová kamera značky Anker pro vnitřní i venkovní použití, která je součástí bezpečnostního systému pro domácnosti i firmy. Tento set se skládá ze dvou kamer EufyCam a řídicí jednotky Home Base. Kamery lze jednoduše připevnit pomocí magnetické podložky nebo prostřednictvím šroubů. Proti odcizení má každá kamera integrovanou 100 decibelovou sirénu, která se aktivuje při násilné manipulaci. EufyCam disponuje dlouhou životností baterie, která může činit až 1 rok při aktivním provozu, případně až 3 roky v pohotovostním režimu. V pohotovostním režimu lze nastavit konkrétní funkce, což výdrž baterie ovlivňuje. Pro případ přerušení elektrického proudu má řídící jednotka integrovanou baterii, která zajistí 2 dny plnohodnotného provozu systému. Kamera nabízí zvýšenou odolnost proti nepříznivým povětrnostním vlivům potvrzenou certifikátem IP66. Zařízení tak odolává větru, dešti či rozpětí teplot –20 °C do +50 °C.
 
Vlastnosti
Kamera pokrývá zorné pole až 140° a umožňuje panoramatický záznam minimalizující slepé úhly. Pořízené video je v rozlišení full HD (1080p) a je proto ostré jak během dne i v nočním režimu. Dění před kamerami lze sledovat naživo či ze záznamu. Záznamy se dají archivovat a spravovat v přehledné mobilní aplikaci, kde si lze také nastavit zasílání notifikací. EufyCam využívá inteligentní software rozpoznávání obličejů, který identifikuje konkrétní pohyb, rozliší osoby od zvířat a ignoruje osoby, jejichž fotografie uživatel nahrál do aplikace. Procento planých poplachů se díky tomuto může snížit až o 95 %. Přístroj má v sobě integrovaný mikrofon s reproduktorem, který umožňuje obousměrnou komunikaci s osobou stojící před kamerou. Spojení mezi kamerou a řídící jednotkou probíhá pomocí unikátní HybridWave technologie, která spoří až 70 % energie. Pohotovostní režim je přenášen do Home Base prostřednictvím nízkofrekvenčního spektra a pouze aktivní záznamy plynou přes energeticky náročnější Wi-Fi připojení.
 
O řadě
Eufy Security je řada bezpečnostních prvků značky Anker určených k zajištění bezpečnosti domácností i firem. K dispozici je celá řada sestav, které různě kombinují jednotlivé elementy, ať už kamery či čidla. Obecně se jedná o zařízení s minimalistickým designem, který se hodí k moderně zařízeným interiérům. Díky kvalitním užitým materiálům odolávají nepřízni počasí a mají minimální nároky jak na instalaci, tak na následnou údržbu. Důraz je kladen na bezdrátové připojení a snadnou instalaci. Trendem je mobilita a bezúdržbovost, která je podpořena nadprůměrnou kapacitou baterie. Celý ekosystém bezpečnostních prvků může uživatel pohodlně spravovat v mobilní aplikaci Eufy Security pro platformy Android i iPhone.
 
Specifikace
2x EufyCam:
•    Barva: bílá
•    Rozměry: 10,67 cm x 5,7 cm x 5,7 cm (V x Š x H)
•    Hmotnost: 370 g
•    Nabíjení kamery: micro USB
•    Výdrž kamery: až 1 rok, v pohotovostním režimu až 3 roky
•    Rozlišení: 1080p
•    Zorné pole: 140°
•    MicroSD karta: až 16 GB
•    Mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
•    Certifikát odolnosti proti povětrnostním vlivům: IP66
•    Součástí balení magnetický kloub pro připevnění kamery
 
1x Home Base:
•    Rozměry: 12,7 cm x 13 cm x 6,9 cm (V x Š x H)
•    Hmotnost: 452 g
•    Nabíjení řídící jednotky: 230V
•    Výdrž záložní baterie: až 2 dny
•    MicroSD karta: až 128 GB
•    128 bitové šifrování AES
 
O značce Anker 
Anker je značka technologické společnosti Oceanwing sídlící v Číně, s kancelářemi v Seattlu a Shenzenu, která navrhuje, vyvíjí a prodává uživatelskou elektroniku. V současnosti je Anker významným hráčem na poli světové produkce nabíjecích technologií. Mezi produkty nabízené společností patří powerbanky různých rozměrů a kapacit, dále nabíjecí zařízení od klasických síťových nabíječek přes bezdrátové, až po přenosné solární panely. Samozřejmostí jsou nabízené zdrojové kabely a další příslušenství. Značka se zaměřuje také na produkty pro „chytrou domácnost“. Díky užitým technologiím jako PowerIQ, MultiProtect, USB-C, či Qualcomm® Quick Charge™, se produkty vycházející z dílny Anker mohou pochlubit výrazně rychlejším nabíjením s nižší energetickou ztrátou.

alternativní obrázky: ANKER EufyCam 2x kamera + homebase

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu ANKER EufyCam 2x kamera + homebase zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.