ALFACOUSTIC V-profil

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 449 Kč
Cena bez DPH 371 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: AFC.50207
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Akustická pěna s otevřenou buněčnou strukturou zajištující pohlcení dozvuků zejména ve středních a vysokých frekvenčních pásmech, rozměry: 50x50x7cm

 
ALFACOUSTIC V-profil
 
V-profil je akustická izolace značky Alfacoustic. Jedná se o materiál s otevřenou buněčnou strukturou, která zajišťuje pohlcení dozvuků zejména ve středních a vysokých frekvenčních pásmech. V-profil má 2cm vysokou základnu doplněnou 5cm vysokým profilem, rozměr jednoho kusu je 50x50 cm. Akustickou izolaci Alfacoustic lze dobře řezat do požadovaných rozměrů, stejně snadné je i lepení za pomoci speciálního lepidla nebo montážní pěny. Svoji úlohu splní V-profil nejen ve zkušebnách a domácích studiích, uplatnění může nalézt i v kancelářích, konferenčních místnostech a dalších prostorech, kde je regulace dozvuku žádoucí.
 
Specifikace
•    Typ: akustická izolace
•    Profil: V
•    Rozměr: 50x50x7 cm
 
O značce Alfacoustic
Francouzká společnost Alfacoustic byla založena v roce 2013. Tým, který za založením značky stojí, se v oboru pohybuje více než čtvrt století a těží z nabytých zkušeností. I přes poměrně krátkou historii patří Alfacoustic k významným výrobcům akustické pěny a dalších produktů pro regulaci hluku a dozvuku. O kvalitě výroby svědčí více než deset tisíc m 2 akustické pěny, kterou společnost distribuovala během prvních pěti let své existence. Produkty Alfacoustic využívají amatéři i profesionálové ve sféře nahrávání a hudební produkce, pomáhají v průmyslu i v běžném životě.

alternativní obrázky: ALFACOUSTIC V-profil

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ALFACOUSTIC V-profil zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.