ALESIS VI25

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 890 Kč
Cena bez DPH 3 215 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-6%
Doporučená s DPH 4 150 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 9 ks


Kód produktu: ALS.AI VI25
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB/MIDI keyboard, 25 polovyvážených kláves, 16 rychlostně citlivých padů, 8 přiřaditelných knobů, 24 programovatelných tlačítek, modulační kolečko, pitch bend kolečko, USB napájení, USB MIDI, 5-pin MIDI Out, dodáváno s Ableton Live Lite a Xpand!2 by AIR Music Tech (downloads)

 
ALESIS VI25
 
Alesis VI25 je pokročilý klávesový USB/MIDI kontrolér, který umožňuje řízení hudebního softwaru prostřednictvím dotykově citlivých padů, otočných potenciometrů a spínačů. K vytváření melodických linek má k dispozici polovyváženou mechaniku o rozsahu 25 kláves s rychlostní a tlakovou citlivostí. 8 otočných ovladačů a 24 spínačů s přiřaditelnými funkcemi slouží k ovládání efektových pluginů a virtuálních nástrojů, dynamicky citlivé pady dovolují vytváření bicích patternů. Obsluhu a orientaci usnadňuje barevné podsvícení ovládacích prvků.
 
Vlastnosti
Připojení k PC / Mac zařízení obstarává USB konektor, který slouží k napájení keyboardu a současně zajišťuje MIDI komunikaci. Pro řízení zvukových modulů, syntezátorů a dalších externích zařízení lze využít také standardní MIDI výstup (pětipinový DIN konektor). Výrazové možnosti nástroje rozšiřují kromě rychlostně a tlakově citlivé klaviatury kolečka Pitch Bend a Modulation. K dispozici je také vstup pro sustain pedál. Hodnoty ovládaných parametrů zobrazuje třímístný LED displej. Alesis VI25 je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou, která zahrnuje DAW aplikaci Ableton Live Lite a kolekci virtuálních nástrojů Xpand!2.
 
O sérii VI
Série VI je řada USB/MIDI kontrolérů značky ALESIS, které umožňují ovládání DAW aplikací a virtuálních nástrojů prostřednictvím fyzických ovladačů umístěných na těle nástroje. V rámci série jsou k dispozici tři modely, které se od sebe liší rozsahem klaviatury (25, 49 a 61 kláves) a celkovým počtem ovládacích prvků. Kompaktní rozměry a možnost napájení přes USB konektor zajišťují vysokou mobilitu a snadnou integraci do jakéhokoliv produkčního studia. Společně s kontroléry dodává výrobce kvalitní softwarovou výbavu (Ableton Live Lite, Xpand!2).      
 
Specifikace
•    Počet kláves: 25, rychlostní a tlaková citlivost
•    Pady: 16, rychlostně citlivé, RGB podsvícení
•    Otočné ovladače: 8, rozsah 270º, modré podsvícení
•    Spínače: 24, modré podsvícení
•    6 transportních tlačítek, modré / červené podsvícení
•    Další ovladače: Octave Up / Down, Value Up / Down, Tempo, Roll Mode
•    USB port: MIDI IN / OUT
•    Vstup pro pedál: 1/4" (6,35mm) TS jack
•    MIDI OUT: pětipinový DIN
•    Třímístný LED displej
•    Napájení: USB nebo adaptér 9V DC (500mA / center-positive)
•    Rozměry: 62, 5 cm x 31,5 cm x 11, 5 cm
•    Hmotnost: 3,2 kg
•    Přiložený software: Ableton Live Lite, Xpand!2
 
O značce Alesis 
Již od osmdesátých let přináší americká firma Alesis celou škálu produktů od kláves, syntetizátorů, harddiskových rekordérů, signálových procesorů až po elektronické bicí či studiové monitory. U výrobků Alesis jsou vždy klíčovými prvky inspirace a kreativita, které ve spojení s novými technologiemi dávají šanci všem hudebníkům, zvukařům a producentům uskutečnit veškeré jejich hudební sny. Na rozdíl od jiných firem se Alesis zaměřuje i na potřeby domácího nahrávání a přináší kompletní řešení za přijatelné ceny, zároveň ale nabízí i plně profesionální audiotechniku, která neudělá ostudu ani ve velkých nahrávacích studiích.

alternativní obrázky: ALESIS VI25

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ALESIS VI25 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.