ALESIS iO mix

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 570 Kč
Cena bez DPH 3 777 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: ALS.AI IOMIXX220
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

4-kanálový mixážní pult s integrovaným audio rozhraním a dockovací stanicí pro iPad, 4x XLR+1/4" combo jacks s nastavitelnou citlivostí a  75 Hz Low-Cut filtrem, Phantom Power +48V, DIRECT MONITORING SWITCH, sluchátkový výstup: 1/4" Stereo, Apple 30-pin dock konektor, Apple Lighting dock konektor

Změňte svůj iPad na mobilní nahrávací studio. Alesis iO Mix je 4-kanálový mixážní pult s integrovaným audio rozhraním a dockovací stanicí pro iPad, díky kterým můžete produkovat, nahrávat nebo přehrávat hudbu v profesionální kvalitě v podstatě kdekoli. K dispozici jsou všechny potřebné vstupy a kompatibilita prakticky s jakoukoli Core audio aplikací z nabídky App Store (Garage band, Cubasis apod.). K připojení složí 30-pin nebo Lighting dock konektor


Mix a možnosti připojení:
Mixážní sekce iO Mix je více než intuitivní. Každý kanál nabízí tahový ovladač hlasitosti (fader), potenciometr pro nastavení panoramy, dvoupásmový EQ a LED pro indikaci přebuzení na vstupu. Master sekce nabízí hlavní tahový potenciometr, ovladač hlasitosti sluchátkového výstupu, 5-segmentový LED indikátor signálu, přepínač pro poslech v MONO režimu a DIRECT MONITORING SWITCH pro přepínání priority signálu na fyzických vstupech nebo interní sběrnicí ze SW aplikace. V rámci sekce DOCK je pak možné navolit pokročilé funkce jako např. limiter pro nahrávání.
iO Mix disponuje čtyřmi kombinovanými vstupy XLR/¼“ jack s nastavitelnou vstupní citlivostí a Low cut filtrem na frekvenci 75 Hz pro eliminaci nežádoucích spodních frekvencí. Je tedy možné připojení čtyř mikrofonů, linkových signálů či nástrojového signálu s vysokou impedancí (elektrická kytara, basa – pouze vstup č.1). Zabudované mikrofonní předzesilovače umí zpracovat signál z jakéhokoli mikrofonu a disponují fantomovým napájením +48V. Audio výstup tvoří dvojice konektorů ¼“ jack doplněná sluchátkovým výstupem (1/4“ jack). Oba výstupy mají nezávislý potenciometr hlasitosti. Balení obsahuje iO Mix, adaptér pro napájení (nabíjí i iPad), Apple 30-pin dock konektor, Apple Lighting dock konektor, manuál.

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu ALESIS iO mix zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.