AKG HT 420 Band U2

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 140 Kč
Cena bez DPH 3 421 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-5%
Doporučená s DPH 4 347 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: AKG.AKG HT420 band U2
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bezdrátový zpěvový mikrofon s patentovanou vložkou AKG D5, frekvenční rozsah 70 Hz až 20kHz, superkarioidní charakteristika, malé rozměry a nízká hmotnost, provoz na AA baterie případně volitelný akumulátor, pásmo přenosu U2 (614,100 až 629,900MHz)

AKG HT420 je profesionální bezdrátový mikrofon postavený na základech oblíbeného zpěvového modelu AKG D5. Je vhodný pro sólový i sborový zpěv a je připraven dodat vašemu hlasu plný zvuk i na nejhlučnějším pódiu. Díky superkardioidní směrové charakteristice nabízí vysokou odolnost vůči vzniku zpětné vazby a značnou necitlivost vůči ruchům v okolí, což pomáhá zdůraznit vokál v celkové mixáži. Jedná se o úplně první mikrofon, při jehož konstrukci byla využita technologie proměnlivé síly membrány Laminated Varimotion Diaphraghm, která umožňuje velmi přesné naladění frekvenční charakteristiky membrány a tedy i celkové zdokonalení zvukových vlastností a jejich přizpůsobení vokálním aplikacím. V současnosti jde zřejmě o nejmodernější, technicky nejvíce propracovaný a zvukově nejvěrnější mikrofon v této cenové kategorii. Dvojitý závěs mikrofonní kapsle odolává všem typům manipulačního hluku a současně zvyšuje mechanickou spolehlivost celé konstrukce. Posluchači tedy neuslyší nic jiného, než hlas zpěváka. Krycí mřížka je vyrobena z vysoce odolné tzv. „pružinové oceli“ a poskytuje tak kapsli nadprůměrnou ochranu i v případě pádu a nárazu.
Tělo mikrofonu obsahuje kontrolní display s indikací zvoleného kanálu + tlačítko volby (1-8), dále je zde jezdec aktivující možnost nastavení vstupního zisku praktickým zapuštěným potenciometrem a signalizační LED oznamující stav baterie (zelená / červená).
K napájení slouží 1 LR6 AA baterie či dobíjecí akumulátor HR6 AA (volitelné příslušenství) s průměrnou výdrží až 8 h
Tento mikrofon pracuje v pásmu U2 (614,100 až 629,900 MHz) a je kompatibilní např. s bezdrátovým systémem AKG WMS420.
 
Použití:
• Bezdrátový přenos
• Zpěv
 
Technické parametry:
• Frekvenční rozsah: 70 Hz - 20 kHz
• Mikrofonní charakteristika: superkardioida
• Odstup signál / šum: 105 dB
• THD: 0.8% @1kHz
• Napájení: AA baterie
• Životnost baterie: až 8 hodin
• Rozměry: 237 x 51 mm
• Hmotnost: 214 g

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu AKG HT 420 Band U2 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.