AKG C314

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 15 860 Kč
Cena bez DPH 13 107 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-11%
Doporučená s DPH 17 840 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani 7 ks


Kód produktu: AKG.AKG C314
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Profesionální kondenzátorový mikrofon, 1“ membrána, 4 volitelné směrové charakteristiky (kardioida, superkardioida, koule, osmička), volitelný útlum -20 dB, LED indikátor přebuzení, HPF 12 dB/oct @ 100 Hz, univerzální studiové i pódiové použití, max SPL: 155 dB, nízká úroveň šumu: 8 dB-A.

 
AKG C314
 
AKG C314 je profesionální kondenzátorový mikrofon určený pro studiové i pódiové použití. Využívá stejnou 1“ kapsli jako legendární model C 414 a nabízí výjimečnou dynamiku a vysoce detailní zvuk. Mikrofon je vybaven low-cut filtrem (naladěným na frekvenci 100 Hz) a přepínačem citlivosti s útlumem -20 dB. Přepínatelná směrová charakteristika (kulová, kardioidní, superkardioidní a osmičková) dovoluje přesné zaměření zdroje signálu s eliminací nechtěných přeslechů. Pružné zavěšení kapsle a celkové robustní provedení zaručuje vynikající odolnost při každodenním použití jak ve studiu, tak při koncertním nasazení. 
 
Vlastnosti
Díky vysoké citlivosti a vyrovnané frekvenční charakteristice poskytuje mikrofon detailní a čistý zvuk v celém spektru od 20 Hz do 20 KHz. Při použití integrovaného low-cut filtru (na 100 Hz) společně s přepínačem útlumu (-20 dB) je možné snímat i velice hlasité zdroje signálu. Přebuzení je signalizováno LED diodou. Oproti jednodušší variantě C 214 přichází „třistačtrnáctka“ s měnitelnou směrovou charakteristikou (kulová, kardioidní, superkardioidní a osmičková). Přesnost a frekvenční vyváženost je garantována prostřednictvím počítačového párování obou částí mikrofonní kapsle. Při koncertním nasazení a studiové práci oceníte také vysokou odolnost vůči VF interferencím od bezdrátových systémů, počítačových monitorů a dalších zařízení. K dodávanému příslušenství patří přepravní kufřík, pěnový windscreen, pružný závěs na stojan a standardní mikrofonní úchyt.
 
Kondenzátorové mikrofony AKG
Kondenzátorové mikrofony mají ve výrobním programu společnosti AKG nezastupitelné místo a ve zvukařském světě představují kvalitativní standard při pódiovém a studiovém ozvučování. Oceňovány jsou pro svou vysokou citlivost a schopnost přenesení jemných zvukových detailů. Zvukaři, hudebníci, producenti a zvukoví inženýři mohou vybírat z nabídky více než třiceti modelů, které se od sebe liší určením a konstrukcí. K dispozici jsou mimo jiné i kompletní stereo sety s bohatým doplňkovým příslušenstvím. Společným jmenovatelem je vždy skvělý zvuk a spolehlivá trvanlivá konstrukce. 
 
Specifikace
•    Použití: univerzální, zpěv, sbory, sólové nástroje, smyčcové nástroje, bicí nástroje, recording, ozvučování
•    Konstrukce: kondenzátorová
•    Směrová charakteristika: měnitelná (kardioida, superkardioida, koule, osmička)
•    Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
•    Phantomové napájení: 44-52 V
•    Proudový odběr: 3 mA
•    Impedance: 200 Ohm
•    Doporučená zatěžovací impedance: 1 000 Ohm
•    Citlivost (1 kHz): 20 mV/Pa
•    Max SPL: 135 dB (155 dB se zapnutým útlumem)
•    Vlastní šum: 8 dB-A
•    SNR: 86 dB (A) @ 1 Pa
•    Přepínatelný útlum: 0 / -20 dB
•    LED indikátor přebuzení
•    HPF: vypínatelný 12dB/oct @ 100 Hz
•    Tělo: kovové
•    Konektor: XLR
•    Rozměry: 160 x 55x 43 mm
•    Hmotnost: 300 g
•    Barva: matně šedá/champagne
•    Příslušenství: kufřík, pěnový windscreen W 214, pružný závěs (pavouk) H85, úchyt na stojan SA60
 
O značce AKG
Akustische und Kino-Geräte je původní název rakouské společnosti na výrobu sluchátek a mikrofonů. Její produktové portfolio zahrnuje výrobky, které kvalitou a perfektním přenosem zvuku nadchnou příležitostné posluchače i opravdové audiofily. Pomyslný základní kámen společnosti položili ve Vídni v roce 1947 fyzik Rudolf Görike a inženýr Ernst Pless. Jejich původním plánem byla výroba reproduktorů a projektorů do kin. Brzy však svou nabídku rozšířili o klaksony do aut, sluchátka a polštářové reproduktory. Značka AKG se po celém světě definitivně proslavila v roce 1953, kdy na trh uvedla mikrofon D12, který v průběhu let dále zdokonalovala. V 90. letech 20. století přešla pod společnost Harman International Indrustries a následně vznikly její dceřiné odnože například v Německu a ve Spojených státech. Na počátku 90. let byly v rámci projektu Audimir produkty společnosti AKG vyslány do vesmíru, kde byly součástí simulace uzavřeného prostoru v otevřeném vesmíru. V roce 2010 byla značka AKG oceněna cenou Grammy v oblasti nahrávání, následně její sluchátka K845BT získala v letech 2014-15 ocenění EISA Awards, kde byla označena za produkt sezóny v kategorii sluchátek. 

alternativní obrázky: AKG C314

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu AKG C314 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.