AKG C 516 ML

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 130 Kč
Cena bez DPH 2 587 Kč
Sleva
(platí do vyprodání zásob)
-19%
Doporučená s DPH 3 875 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Uh. Hradiště, Praha
ihned k dodani > 10 ks


Kód produktu: AKG.AKG C516 ML
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Nástrojový kondenzátorový mikrofon na husím krku, kardioidní charakteristika, montážní úchyt, adaptér pro bezdrátové systémy PT 40 a PT 400, oddělitelný kabel 1,5 m, mini XLR

 
AKG C 516 ML
 
AKG C 516 ML představuje profesionální kondenzátorový mikrofon na husím krku, který je ideální pro ozvučení akordeonu, piana, kytarových reproduktorů a klávesových kabinetů. Kardioidní směrová charakteristika dovoluje při koncertním nasazení přesné zaměření zdroje signálu a eliminaci nechtěných přeslechů. Robustní a stabilní husí krk zajišťuje ideální umístění mikrofonu vůči snímanému zdroji zvuku. Součástí balení je bohatá sada montážního příslušenství, pomocí kterého lze mikrofon k nástroji či reproboxu přišroubovat nebo přilepit.
 
Vlastnosti
Mikrofon poskytuje detailní a čistý zvuk v celém spektru od 60 Hz do 20 KHz a díky systému absorbce nárazů, nízký manipulační hluk a stabilní zvukový výkon. C516 ML je dlouhodobě využíván jako standardní vybavení pro ozvučení akordeonu – využitím dvou kusů vznikne ideální sestava pro snímání tohoto nástroje. Oddělitelný kabel dovoluje snadnou údržbu a instalaci a je zakončen třípinovým mini XLR konektorem, který je kompatibilní s bezdrátovými body-pack vysílači AKG. K dodávanému příslušenství patří fixační základna, šroubky, oboustranná samolepící páska, adaptér A 400, transportní taška, windscreen W44.
 
Kondenzátorové mikrofony AKG
Kondenzátorové mikrofony mají ve výrobním programu společnosti AKG nezastupitelné místo a ve zvukařském světě představují kvalitativní standard při pódiovém a studiovém ozvučování. Oceňovány jsou pro svou vysokou citlivost a schopnost přenesení jemných zvukových detailů. Zvukaři, hudebníci, producenti a zvukoví inženýři mohou vybírat z nabídky více než třiceti modelů lišících se od sebe určením a konstrukcí. K dispozici jsou mimo jiné i kompletní stereo sety s bohatým doplňkovým příslušenstvím. Společným jmenovatelem je vždy skvělý zvuk a spolehlivá trvanlivá konstrukce.
 
Specifikace
•    Použití: akordeon, kytara, piano, klávesové nástroje
•    Konstrukce: kondenzátorová
•    Směrová charakteristika: kardioida
•    Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz 
•    Impedance: 200 Ohm
•    Citlivost (1 kHz): 5 mV/Pa (-46 dBV)
•    Max SPL: 130/132 dB (1 %/3 % THD)
•    Vlastní šum: 31 dB (A) 
•    Konektor: třípinový mini XLR 
•    Oddělitelný kabel
•    Rozměry: 235 x 47 mm 
•    Hmotnost: 46 g 
•    Barva: černá 
•    Příslušenství: fixační základna, šroubky, oboustranná samolepící páska, adaptér A 400, transportní taška, windscreen W44
 
O značce AKG
Akustische und Kino-Geräte je původní název rakouské společnosti na výrobu sluchátek a mikrofonů. Její produktové portfolio zahrnuje výrobky, které kvalitou a perfektním přenosem zvuku nadchnou příležitostné posluchače i opravdové audiofily. Pomyslný základní kámen společnosti položili ve Vídni v roce 1947 fyzik Rudolf Görike a inženýr Ernst Pless. Jejich původním plánem byla výroba reproduktorů a projektorů do kin. Brzy však svou nabídku rozšířili o klaksony do aut, sluchátka a polštářové reproduktory. Značka AKG se po celém světě definitivně proslavila v roce 1953, kdy na trh uvedla mikrofon D12, který v průběhu let dále zdokonalovala. V 90. letech 20. století přešla pod společnost Harman International Indrustries a následně vznikly její dceřiné odnože například v Německu a ve Spojených státech. Na počátku 90. let byly v rámci projektu Audimir produkty společnosti AKG vyslány do vesmíru, kde byly součástí simulace uzavřeného prostoru v otevřeném vesmíru. V roce 2010 byla značka AKG oceněna cenou Grammy v oblasti nahrávání, následně její sluchátka K845BT získala v letech 2014-15 ocenění EISA Awards, kde byla označena za produkt sezóny v kategorii sluchátek. 

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu AKG C 516 ML zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.