AKAI MPK ROAD 88

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 22 890 Kč
Cena bez DPH 18 917 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: AKA.CAKA140
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

USB/MIDI keyboard - 88 kláves, kladívková mechanika, USB zvuková karta

 
AKAI MPK ROAD 88
 
AKAI MPK ROAD 88 je klávesový USB / MIDI kontrolér vybavený kladívkovou mechanikou s 88 klávesami, USB zvukovou kartou se 4 výstupy, MIDI vstupem, MIDI výstupem a třemi konektory pro připojení kontrolních pedálů. Celý nástroj je vestavěn do robustního kufru s rukojetí – po odejmutí vrchního víka je ihned připraven k produkci. MPK ROAD 88 představuje ideální volbu pro profesionální hudebníky s častým cestovním vytížením, kterým nabídne skvělou plnohodnotnou klavírní mechaniku a flexibilitu při práci s virtuálními instrumenty.
 
Vlastnosti
Připojení kontroléru k PC / MAC obstarává USB konektor, který slouží k MIDI komunikaci, a při spojení s počítačem zajišťuje také napájení. Pro řízení zvukových modulů, syntezátorů a ke komunikaci s dalším hudebním vybavením lze využít také standardní MIDI rozhraní (IN, OUT). K ovládání slouží jeden otočný ovladač, šest tlačítek a kolečka Pitch a Modulation. Všechny připojovací terminály jsou umístěny na zadní straně a jsou zapuštěné do těla nástroje, čímž jsou chráněny proti možnému poškození při transportu. MPK ROAD 88 je dodáván společně s bohatou softwarovou výbavou, která zahrnuje aplikaci Akai Pro VIP a virtuální nástroje AIR Music Tech DB-33, AIR Music Velvet a AIR Music Mini Grand.
 
Specifikace
•    Počet kláves: 88, graded hammer action, rychlostní citlivost, aftertouch
•    USB zvuková karta se čtyřmi výstupy (2x TRS Aux, 2x TRS Main)
•    MIDI IN, MIDI OUT
•    3x vstup pro pedál (spínací nebo kontinuální)
•    6x ovládací tlačítko (Transpose, Split, Preset Select)
•    1x otočný ovladač
•    Nástroj vestavěn do kufru s rukojetí
•    Přiložen software Akai Pro VIP, AIR Music Tech DB-33, AIR Music Velvet, AIR Music Mini Grand
•    131 x 38 x 13 cm
•    30 kg
 
O značce Akai 
Společnost Akai byla založena Masukichi Akaiem a jeho synem Saburem v japonském Tokyu v roce 1929 (některé prameny uvádějí jako datum založení až rok 1949). Značka se postupem let stala jednou z předních na poli spotřební elektroniky s širokým spektrem produktů, nejvíce se ale soustředila na audio a video. V roce 1984 vstoupila na trh nová divize společnosti, která pod názvem Akai Professional nabízí hudebníkům a studiovým technikům k jejich práci profesionální nástroje a rozšiřuje možnosti jejich vyjádření. Některé modely syntetizérů, digitálních samplerů nebo seqencerů se staly za dobu své existence skutečnými legendami, které psaly historii moderní hudby.

alternativní obrázky: AKAI MPK ROAD 88

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu AKAI MPK ROAD 88 zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.