AKAI LPK 25 Wireless

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 1 790 Kč
Cena bez DPH 1 479 Kč
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: AKA.CAKA046
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Bezdrátová MIDI klaviatura, 25 mini kláves, 4 programovatelné paměťové banky, arpeggiator, sustain pedal vstup, oktáva +/-, tap tempo funkce, Plug & Play podpora pro MAC i PC (žádný driver není třeba), porpora MIDI Bluetooth pro iOS a Mac OS X, USB MIDI pracuje s jakoukoliv aplikací či SW, SW editor pro PC/MAC zdarma součástí, napájení: USB nebo 3x AA baterie, Exkluzivní výukové lekce od Melodics zdarma - platí do 31. března 2018

 
AKAI LPK 25 Wireless
 
LPK 25 Wireless značky AKAI jsou MIDI klávesy, u kterých je přenosnost jednou z klíčových vlastností, avšak bez obětování funkcionality a univerzálnosti. Tento kontroler umožňuje ovládání plug-in nástrojů Mac OSX a iOS zařízení bezdrátově z jakéhokoliv bodu v místnosti, a to díky technologii Bluetooth MIDI. Lze ho napájet pomocí tří AAA baterií, které vydrží až 72 hodin provozu, nebo prostřednictvím USB kabelu. 25 kláves s tlačítky na posun oktáv, 4 programovatelné paměťové banky a funkce arpeggiator poskytují dostatek možností hudebně se vyjádřit, kdekoliv je potřeba.
 
Vlastnosti
AKAI LPK 25 Wireless tvoří 25 mini midi kláves citlivých na tlak, které jsou připravené k provozu okamžitě po připojení bez nutnosti instalace ovladačů (Plug-and-Play). Tento USB MIDI kontroler je kompatibilní prakticky s každým audio softwarem, součásti balení je také aplikace pro úpravu parametrů. Vedle kláves jsou umístěná tlačítka pro ovládání arpeggiatoru, který dokáže proměnit akordy na komplexní a zajímavé hudební fráze. Pod nimi se nacházejí ovládací prvky pro transpozici tónu o oktávu výš nebo níž, tlačítka pro výběr programu a pro aktivaci bluetooth. Na boku zařízení je vstup pro sustain pedál, USB napájení a přepínač pro výběr mezi napájením prostřednictvím USB nebo 3 AA bateriemi (baterie nejsou součástí balení).
 
Specifikace
•    plug-and-play pro Mac a PC
•    25 citlivých mini midi kláves
•    arpeggiator s ovladačem tap tempo
•    vstup pro sustain pedál
•    napájení pomocí USB typu 2 nebo 3 AA bateriemi (nejsou součástí balení)
•    Bluetooth midi pro Mac OSx a iOS zařízení
•    tlačítka pro výběr oktáv
•    4 programovatelné paměťové banky
•    editační software je součástí balení
 
O značce Akai 
Společnost Akai byla založena Masukichi Akaiem a jeho synem Saburem v japonském Tokyu v roce 1929 (některé prameny uvádějí jako datum založení až rok 1949). Značka se postupem let stala jednou z předních na poli spotřební elektroniky s širokým spektrem produktů, nejvíce se ale soustředila na audio a video. V roce 1984 vstoupila na trh nová divize společnosti, která pod názvem Akai Professional nabízí hudebníkům a studiovým technikům k jejich práci profesionální nástroje a rozšiřuje možnosti jejich vyjádření. Některé modely syntetizérů, digitálních samplerů nebo seqencerů se staly za dobu své existence skutečnými legendami, které psaly historii moderní hudby.

alternativní obrázky: AKAI LPK 25 Wireless

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu AKAI LPK 25 Wireless zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.