AKAI FORCE

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 38 190 Kč
Cena bez DPH 31 562 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Praha
ihned k dodani 1 ks


Kód produktu: AKA.KAKA400
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Standalone produkční studio - sekvencer, multitouch displej, paměť: 16 GB

 
AKAI FORCE
 
Force je samostatně funkční produkční studio značky Akai. Kombinuje v sobě všechny prvky moderní tvorby hudby spolu s technologií nové generace DJs. I přes poměrně velké množství tlačítek a padů disponuje přístroj přístupným a intuitivním ovládáním. Umožňuje tak okamžitý přístup k mnoha funkcím, jako je step sekvencer, real time sampling nebo mix, nabízí rovněž snadné použití virtuálních nástrojů, looperu nebo editoru. Bohatou výbavu doplňuje množství vstupů a výstupů, široká konektivita zahrnuje analogové i digitální spojení a možnost rozšíření vestavěné paměti
 
Vlastnosti
Při rozměrech 350x389x72,5 mm váží Akai Force pouhých 3,87 kg. Ovládací sekci dominuje matice 8x8 padů s RGB LED podsvícením, sedmipalcový multitouch display a osm dotekově citlivých knobů s grafickými OLED displeji. Dvojice vstupů je řešena kombinovanými mic/line/instrument konektory. Připojit lze až čtyři výstupy, další čtyři výstupy jsou pro CV/gate, trojice konektorů in/out, thru slouží pro midi (DIN adaptér součástí). Digitální spojení zajišťuje trojice USB portů a síťový link port. Vestavěná paměť o velikosti 16 GB obsahuje množství efektů a syntezátorů, 248 nástrojových kitů, více jak 2500 smyček a 500 paternů. Paměť lze rozšířit SD kartou nebo 2,5 palcovým SATA diskem. Napájení probíhá pomocí 19V adaptéru (součástí).
 
Specifikace
•    Typ: standalone produkční studio
•    Paměť: 16 GB
•    Možnost rozšíření: SD karta, 2,5“ SATA disk
•    Vstupy: 2x mic/line/instrument
•    Výstupy: 4x TRS
•    Konektivita: USB, midi, CV/gate, link
•    Rozměry: 350x389x72,5 mm
•    Hmotnost: 3,87 kg
 
O značce Akai 
Společnost Akai byla založena Masukichi Akaiem a jeho synem Saburem v japonském Tokyu v roce 1929 (některé prameny uvádějí jako datum založení až rok 1949). Značka se postupem let stala jednou z předních na poli spotřební elektroniky s širokým spektrem produktů, nejvíce se ale soustředila na audio a video. V roce 1984 vstoupila na trh nová divize společnosti, která pod názvem Akai Professional nabízí hudebníkům a studiovým technikům k jejich práci profesionální nástroje a rozšiřuje možnosti jejich vyjádření. Některé modely syntetizérů, digitálních samplerů nebo seqencerů se staly za dobu své existence skutečnými legendami, které psaly historii moderní hudby.

alternativní obrázky: AKAI FORCE

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:


Hledat ukázky a videa produktu AKAI FORCE zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.