AKAI Fire

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 4 990 Kč
Cena bez DPH 4 124 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně v: Brno, Praha
ihned k dodani 3 ks


Kód produktu: AKA.CAKA150
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Kontoler pro FL Studio, 4x16 RGB pady, OLED, FL Studio Fire Edition

 
AKAI Fire
 
AKAI Fire je první dedikovaný hardwarový kontroler pro platformu FL Studio. Byl navržen v úzké spolupráci s Image-Line tak, aby všem producentům pracujícím s FL Studio rozšířil a zefektivnil styl práce. Integrovaná funkce prohlížeče umožňuje vyhledávání, poslech a výběr audio samplů, souborů projektů a plug-in modulů. Podsvícené pady si skvěle rozumí s krokovým sekvencerem a díky plug-and-play integraci se dají rychle vytvářet patterny a stopy. Samozřejmostí je i ovládání posuvu, virtuálního mixeru a řetězení až 4 AKAI Fire jednotek za sebou.
 
Vlastnosti
AKAI Fire je speciálně navržený MIDI kontroler pro snadnou integraci do prostředí programu FL Studio. Dominuje mu 4x16 podsvícených a rychlostně citlivých RGB padů, 4 dotykově citlivé knoby a OLED displej, pomocí kterého lze snadno vyhledat například zvukové samply. Tři režimy (Note, Drum a Performance) umožňují snadné zadávání not a práci s aranžemi. Míru integrace doplňuje i sekce Transport, kde je tlačítky možné přímo ovládat přehrávání, záznam nebo metronom. Zapojením až 4 Fire jednotek za sebou se znásobí možnosti zadávání dat a ovládacích prvků.
 
Specifikace
•    4x16 podsvícených a rychlostně citlivých RGB padů
•    4 programovatelné dotykově citlivé knoby
•    Grafický OLED displej
•    Rychlý pohyb v oknech Channel Rack, Browser, Tool Bar a Playlist
•    Samostatná sekce Transport
•    Napájení z USB
•    Systémové požadavky:
      Windows 7, 8, 10 nebo vyšší, 4 GB RAM a více, 4 GB volného místa na disku, FL Studio 20.0.5 nebo novější
      Mac OS 10.11 nebo vyšší, 4 GB RAM a více, 4 GB volného místa na disku, FL Studio 20.0.5 nebo novější
 
O značce Akai 
Společnost Akai byla založena Masukichi Akaiem a jeho synem Saburem v japonském Tokyu v roce 1929 (některé prameny uvádějí jako datum založení až rok 1949). Značka se postupem let stala jednou z předních na poli spotřební elektroniky s širokým spektrem produktů, nejvíce se ale soustředila na audio a video. V roce 1984 vstoupila na trh nová divize společnosti, která pod názvem Akai Professional nabízí hudebníkům a studiovým technikům k jejich práci profesionální nástroje a rozšiřuje možnosti jejich vyjádření. Některé modely syntetizérů, digitálních samplerů nebo seqencerů se staly za dobu své existence skutečnými legendami, které psaly historii moderní hudby.

alternativní obrázky: AKAI Fire

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu AKAI Fire zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.