SEYMOUR DUNCAN AHB1-7 Blackouts Bridge 7-String Phase I

 
Ceny v Kč | Ceny v EUR
Cena s DPH 3 286 Kč
Cena bez DPH 2 716 Kč
Doprava ČR: zdarma
Doprava SR: zdarma
Záruka: 36 měsíců
Informujte se telefonicky, mailem
Dodání na dotaz


Kód produktu: SD_.SAHB-1B 7 PHASE 1
 
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Aktivní humbucker pro 7-strunnou el. kytaru, model Blackouts, extrémně silný výstup, magnet: keramický, velmi agresivní rockový a metalový zvuk, ke kobylce

Snímače Seymour Duncan
Americká společnost Seymour Duncan je mezi hudební veřejností již mnoho let zapsána jako přední dodavatel klasických pasivních snímačů špičkové kvality. Avšak firma patří také k těm, které ve svém oboru uplatňují ty nejmodernější přístupy, a tak tento výrobce v poslední době proniká se svými propracovanými modely stále více také do oblasti aktivního snímání el. kytar a baskytar, které přináší svým uživatelům mnohé výhody.
Aktivní snímače zajišťují nástroji mnohem vyšší výstupní signál, který se lépe vypořádá jak s různou impedancí vstupu kytarového zesilovače, tak s prakticky libovolnou délkou kabelu. Signál je mnohem méně náchylný na rušivé vlivy indukované do kabelu, jako je brum apod. a také je výrazně tolerantnější např. ke kytarovým vysílačkám, které jeho zvuk ovlivňují výrazně méně, než u pasivních snímačů. Dalším bonusem je prodloužený sustain, dílem díky tomu, že magnetické pole snímače neomezuje kmitání strun tak, jako u pasivních snímačů, dílem díky samotné vyšší citlivosti. Zcela očividná je také lepší schopnost přebuzení lampového zesilovače vyšším výstupním signálem a z toho plynoucí snadnější dosažení požadované úrovně zkreslení.

AHB-1-7 Blackouts
Aktivní humbucker určený pro 7-strunné el. kytary s 9V napájením, určený pro agresivní herní styly – old school metal, punk, thrash a ostatní „heavy“ hudební styly. Dobře vyhoví též pro moderní hluboká (Drop) ladění.
Seymour Duncan u své nové série „Blackouts“ uplatnil doposud neobvyklý symetrický výstup, který zaručuje o 12 – 14 dB větší odstup signál-šum oproti jakékoliv jiné podobné aktivní konstrukci. Ruku v ruce s tím snímač nabízí více výšek, více basů, vyšší výstupní signál a z toho plynoucí vyšší úroveň zkreslení na zesilovači. Rovněž se podařilo potlačit některé „nectnosti“ typické pro starší aktivní konstrukce. Můžete se tedy těšit na výraznější dynamiku s menší kompresí signálu v předzesilovači a méně potlačené a tedy i konkrétnější středové pásmo.
Nápadné jsou zejména ostré a agresivní výšky, jež umožňují naprosto bezproblémové „napískávání“ (umělé flažolety), velké množství jiskřivých harmonických kmitočtů a vedle toho mocný tlak nižších středů a basů, který dokáže „rozevlát kalhoty“.
V nabídce jsou verze určené ke kobylce i krku kytary i vyvážený set se dvěma snímači. Všechny nabízené varianty mají v příslušenství montážní hardware, potenciometry, výstupní Jack a klip pro baterii.
Jelikož u sedmistrunných nástrojů doposud výrobci nestanovili standardizovaný rozměr ani tvar snímače, vyrábí se model Blackouts ve dvou variantách, pokrývajících v současnosti nejpoužívanější typy snímačů pro sedmistrunné kytary – Phase I (odpovídá tvarům a rozměrům 7 strunných snímačů Seymour Duncan a DiMarzio, např. Blaze nebo SH-7-8 Invader) a Phase II (rozměrově i tvarově shodná se 7 strunnými EMG, např. 707).
Snímač má skryté pásové magnety a vyhoví tedy pro všechny případné rozteče strun u kytar s tremolem i bez nej.

Uživatelé
• -
• -

Zvukový charakter
• Výšky: 8
• Středy: 5
• Basy: 6

Specifikace
• Vedení: třížilové
• Magnet: Keramický
• Síla výstupního signálu: -
• DC Rezistance: - kOhm
• Rezonanční frekvence: 530 kHz (kobylka), 750 kHz (krk)
• Provedení: pro nástroje s tremolem i bez tremola
• Doporučená pozice: kobylka
• Provedení: odpovídá rozměrům snímačů DiMarzio a Seymour Duncan
• Barva: černá

navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):

ukázky produktu, videa:

Hledat ukázky a videa produktu SEYMOUR DUNCAN AHB1-7 Blackouts Bridge 7-String Phase I zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče
Zatím nejsou žádné příspěvky do diskuze.
Buďte první :-)

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit


img

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.