Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER

CENA S DPH
1 190 CZK
43,04 EUR
CENA BEZ DPH
983 CZK
36,17 EUR
Doprava ČR:
89,- CZK
Doprava SR:
10,- EUR
Záruka:
36 měsíců
Nejlepší ceny. Našli jste někde v EU lepší cenu?
Pokusíme se Vám dát cenu ještě nižší!
CHCI LEPŠÍ CENU »
 ihned k dodání 1-2 ks
skladem
Doba dodání 1-2 dny, osobně ihned k odběru na prodejně: Music City-Praha
splatky
Nákup na splátky
on-line nebo na našich prodejnách
více »
splatky
Propagujte nás
A získejte další výhody !!!
více »
ok
30 dní na vrácení zboží
více »
volejte zdarma
Volejte k nám ZDARMA
bezplatná linka:
800 111 170
více »

Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER • Booster overdrive reissue pedálu z roku 1968. Ovládání: Boost. True Bypass (originál made in USA)

x

Proslulá firma Electro-Harmonix zásobuje hudební trh svými výjimečnými výrobky už 40 let. Od vzniku firmy v roce 1968 je její jméno spjato především s kytarovými a basovými podlahovými efekty. Jejich výjimečnost spočívá v několika faktorech. Efekty Electro-Harmonix produkují velmi kvalitní, precizně zpracovaný, příjemný zvuk a zachovávají původní kvalitu zvuku nástroje, k čemuž přispívá také funkce True Bypass, jíž disponuje značné množství efektů Electro-Harmonix. Velmi rozsáhlá nabídka efektů firmy a variabilita jejich nastavení umožňují ovšem také obrovské možnosti experimentování se zvukem nástroje. Při extrémním nastavení je možné dosáhnout mimořádně pestrých a originálních zvukových palet. Další okolností, která činí z krabiček Electro-Harmonix něco naprosto výjimečného, je jejich robustnost a nekompromisní vintage vzhled.
Řada efektů Electro-Harmonix hrála při vývoji hry na elektrickou kytaru natolik zásadní roli, že jsou dnes plným právem označovány jako legendární. Vůbec první pedál firmy, dodnes velmi žádáný distortion Big Muff pomáhal vyvíjet Jimi Hendrix, hojně jej používal Carlos Santana, David Gilmour (Pink Floyd) nebo Cliff Burton (Metallica). Obrovské popularity v v 70. letech dosáhl phaser Small Stone, často používaný také ve spojení s jiným nástrojem než kytarou, na svých nahrávkách ho takto využil například skladatel a klávesista Jean-Michel Jarre.
Mezi další slavné efekty firmy Electro-Harmonix dále patří například reverb Holy Grail, delay Memory Man, flanger Electric Mistress nebo sampler Instant Replay.
Nabídka firmy Electro-Harmonix dále zahrnuje jak méně obvyklé efekty jako jsou loopery a syntezátory, tak další praktické a tradiční pedály a efekty jako jsou například oktávery, chorusy, kompresory, ekvalizéry, lampové preampy, nebo přepínače signálu – line selectory.
Od poloviny 90. let patří do sortimentu firmy také široká paleta velmi kvalitních lamp do kytarových zesilovačů.
Výrobky Electro-Harmonix jsou v současnosti používány obrovským množstvím hudebníků napříč všemi hudebnímy žánry. Nalezneme je ve vybavení kapel Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, System of a Down nebo Yeah Yeah Yeahs, ale také třeba u fusion banjisty Bély Flecka a jeho kapely Flecktones.

Pedál LPB-1 Power Booster je reissue pedálu firmy Electro-Harmonix z roku 1968. Jeho pomocí lze zvýšit sustain nástroje a také zvýraznit a posílit zvuk dalších efektů v řetězci, především efektu overdrive. Při samostatném zapojení v kombinaci s celolampovým zesilovačem je možné prostřednictvím většího vybuzení lamp dosáhnout lehkého zkreslení. LPB-1 je také možné využít k vyrovnání případných ztrát signálu v důsledku zapojení velkého množství efektů.

• Booster, Overdrive
• Ovládání: Boost
• True Bypass
• Napájení: 9V baterie, adaptér 9VDC/100mA (není součástí balení)
• Konektory: 6,3mm Input Jack (impedance 43kOhm), 6,3mm Ouput Jack (impedance 10kOhm), vstup pro adaptér
• Bytelné kovové šasi
• Made in USA

Právní upozornění k popisu výrobku: Veškeré popisy výrobků jsou zpracovávány našimi spolupracovníky výhradně pro společnost AudioMaster CZ a.s.. Jakékoli užití spočívající v kopírování nebo napodobování popisu výrobku bez výslovného souhlasu společnosti AudioMaster CZ a.s. je protiprávní, porušující práva společnosti AudioMaster CZ a.s. k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Více informací zde »

MODEL: Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER
POZN: Výrobce si vyhrazuje právo změnit specifikace produktu bez předchozího upozornění.

alternativní obrázky: Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER


navigátor produktů (produkt se nachází také v těchto kategoriích):


manuály ve formátu ADOBE ACROBAT (*.pdf):

 

ukázky produktu, videa:

   Hledat ukázky a videa produktu Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER zde »

TIP: podržte CTRL a klikněte na odkaz výše a Youtube Vám vyhledá videa v nové záložce Vašeho prohlížeče

diskuze k produktu: Electro-Harmonix NANO LPB-1 LINEAR POWER BOOSTER

avatar
Honza   |  10. dubna 2010, 15:39
Nevím kde se vzala informace že efekt je true bypass. Krabička signál žere poměrně hodně a dost brumí i vypnutá. Nejsem jedinej kdo má s tímhle prckem stejný zkušenosti.
Jinak je ale celkem v pohodě, za ty prachy ...
avatar
Martin   |  24. dubna 2010, 13:15
Jo u Nano řady se to bohužel netýká jen LPB ale i dalších... Bohužel...
avatar
RE: Martin z 24. dubna 2010, 13:15
Fru   |  26. dubna 2010, 10:30
Problém je v tom, že `True Bypass` nijak automaticky nezaručuje, že krabička ve vypnutém stavu nebude žrát signál ani chytat brum. Jen tomu všichni chtějí takto věřit.

Nicméně právě u True Bypass signál prochází přes X potenciálně problematických míst v přepínači a záleží čistě na kvalitě toho přepínače, zpracování i dalších komponentech jaký bude výsledek. Pochopitelně a logicky levnější krabička = levnější součástky.

Jinak to co se obecně nazývá True Bypass je na výrobu v principu jednodušší než cokoliv jiného a kdyby byl True Bypass vždy sám o sobě zárukou lepšího výsledku, tak by se jiné systémy přepínání asi ani nikdy nemusely objevit.

Jméno nebo přezdívka:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách

Váš email:
* pokud jste přihlášeni, vyplní se automaticky dle Vašeho nastavení v uživatelských službách
* Email je chráněn proti vyhledávání spamovými roboty. Na stránce se vůbec nezobrazuje a otevření poštovního klienta obsluhuje speciální skript.

Váš příspěvek:

Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow

Hodnocení produktu (10=nejlepší, 1=nejhorší):

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
nechci hodnotit
spam
 

Upozornění:
Diskuze slouží výhradně k výměně zkušeností o produktu. Dotazy na dostupnost, objednávky, ceny ani další dotazy adresované pracovníkům AUDIOTEK MUSIC CENTER nemohou být touto cestou zodpovězeny a budou proto smazány. Využijte prosím bezplatné linky 800 111 170, nebo email na našeho operátora shop(zavinač)musiccenter.cz, kde vyřídíme nebo zodpovíme jakýkoliv Váš požadavek nebo dotaz.

V případě, že jste nespokojeni s přístupem kteréhokoliv pracovníka z našeho teamu, napište nám prosím na email feedback(zavinač)audiotek.cz, kde se Vaší případnou stížností budeme podrobně zabývat. Naší prioritou je především Vaše spokojenost, zajímá nás proto Váš názor, jelikož se učíme od Vás.

Audiotek Music Center

 

Využíváte zastaralý typ prohlížeče Internet Explorer 6.
Stránky se nemusí zobrazovat korektně.
Prosím nainstalujte si nejnovější verzi Internetu Explorer.

 

Chcete naistalovat nejnovější verzi Internetu Explorer ?